15 tysięcy porcji amfetaminy w lodówce

  • 09.05.2022, 12:50 (aktualizacja 09.05.2022, 15:33)
  • @ admin24
15 tysięcy porcji amfetaminy w lodówce Policja Kościerzyna
W piątek kościerscy policjanci zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie i handel środkami odurzającymi. W trakcie przeszukania okazało się ,że narkotyki były schowane w lodówce.

W piątek (6 maja br.) policjanci z KPP w Kościerzynie, uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu 23-letni mężczyzna przechowuje narkotyki. Informacja się potwierdziła. W trakcie przeszukania kuchni, w lodówce zabezpieczono 15 tysięcy porcji amfetaminy. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna także handlował narkotykami.

Podejrzany został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone środki odurzające zostały przekazane do dalszych badań.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania i handlu narkotykami.

Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Za te przestępstwa może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 16.05.2022, 23:58
Takie rzeczy tylko w polin - niszczenie naszej Polskiej młodzieży poprzez narkotyki. 15.000 dawek i to u jednego tylko człowieka ? Nigdy nie wnikałem głębiej, ale takich bandytów znam na pęczki ! Mam zatem rozumieć, że wszyscy młodzi ludzie w K-nie jadą na haju, zamiast skupić się na nauce, pracy, tworzeniu czegoś korzystnego dla innych ? Oni nie są temu winni - system na to celowo przyzwala ! Niby walczą a za plecami przyzwalają i palą głupa, bo to najlepszy geszeft naszym kosztem - wyniszczają nasz naród jak i Ukraińców. Tak ogromne ilości w rękach jednego osobnika ? Szok ! Mam rozumieć, że cała Kościerska młodzież jest na używkach ??? Upadek naszego państwa jest nieuchronny, bez dwóch zdań...

Pozostałe