Covid-19 jako Eksperyment Ascha

  • 10.05.2022, 15:20 (aktualizacja 23.09.2022, 08:25)
  • Źródło: https://www.ekspedyt.org/2022/05/10/covid-19-jako-eksperyment-ascha/
Covid-19 jako Eksperyment Ascha pixabay.com
Dzisiaj bardzo ciekawy artykuł porównujący niedawną pandemię Covid-19 z jednym z najsłynniejszych eksperymentów społecznych XX wieku, tzw. Eksperymentem Ascha. Badanie pokazało mechanizmy tzw. konformizmu normatywnego, czyli odpowiedzi na na pytanie dlaczego ludzie tak bardzo chcą mieć rację, oraz dlaczego boja się odrzucenia przez innych. Zapraszam do lektury.

Eksperyment Ascha – jeden z najsłynniejszych eksperymentów psychologicznych (właściwie serii eksperymentów), przeprowadzony przez Solomona Ascha w 1955 r. i dotyczący konformizmu, a konkretnie jednej z jego odmian – konformizmu normatywnego. Badacze konformizmu zastanawiali się, czym są motywowane szeroko rozumiane zachowania konformistyczne. Wykryto dwa ważne motywy tych zachowań:
– pragnienie posiadania racji, które rodzi konformizm informacyjny, oraz
– lęk przed odrzuceniem społecznym, który jest motywem konformizmu normatywnego.

Wikipedia

 

C-19 jako największy w dziejach Eksperyment Ascha

Korzystając z jednego z najstarszych narzędzi badawczych w psychologii, Eksperymentu Ascha [Asch Conformity Experiment], organizatorzy tej całej pandemii COVID przekonali prawie 5 miliardów ludzi, aby sprzeciwili się temu, co uważają za prawdziwe i ważne, i dokonali „bezpiecznych” wyborów w oparciu o to, co uważali, że „masy” też robią. Miliardy ludzi na całej planecie Ziemia, z każdego kontynentu i każdego kraju, dostosowały się do tego, co, jak uwierzyli, robi większość innych. Jako istoty bardzo społeczne, większość ludzi chce być „zaakceptowana”, „lubiana”, a nie „walczyć z systemem”. Nazywa się to konformizmem i strachem przed nonkonformizmem, a ten wielki eksperyment może kosztować każdego z nich zdrowie, środki do życia, prawa człowieka, wolności medyczne i każdy posiadany grosz.

Syndrom owcy [sheeple]: W obliczu całkowitego niedowierzania w swoje wybory, miliardy wciąż podążały, aby „dopasować się” do mas

Czy powiedziałbyś, że kolor fioletowy jest pomarańczowy, gdyby wszyscy wokół ciebie zrobili to pierwsi, nawet jeśli patrzyłeś dokładnie na niego i wiedziałeś, że to fiolet? Co jeśli 10 innych osób najpierw powie pomarańczowy? Co by było, gdyby 100, 1000 lub 1 milion osób powiedziało, że jest to pomarańczowy, co byś powiedział, podczas gdy twój wybór jest rejestrowany, aby wszyscy wiedzieli? A co by było, gdybyś powiedział fioletowy, żeby się dostosować, ale później dowiedziałeś się, że wszyscy, którzy powiedzieli pomarańczowy, byli aktorami, którym kazano powiedzieć pomarańczowy, plus inne fałszywe odpowiedzi od fałszywych ludzi? Czy nadal szedłbyś „pod prąd”, gdybyś następnym razem znał prawdę, ale twoja odpowiedź/wybór byłby inny niż w przypadku „mas”?

Ten eksperyment zgodności Solomona Ascha [Asch Conformity Experiment] został przeprowadzony na światową skalę. „Wirus”, który nie był bardziej śmiertelny niż grypa sezonowa, był rzekomo następną Dżumą, a masom wmówiono, że wszyscy się szczepią i noszą maski, aby „uratować się” przed pewną śmiercią. Na tym właśnie polegały paszporty szczepionkowe, aby pokazać wszystkim, jak „głupi” i „lekkomyślni” ​​byliby, gdyby ich nie dostali. Rozumiecie? Strach przed nonkonformizmem skłonił owce do przyjmowania szczepionek powodujących śmiertelne zakrzepy krwi i noszenia przez cały dzień masek pozbawiających ich tlenu.

Ogólnoświatowa narracja na temat COVID-19 przekonała miliardy ludzi, by całkowicie sprzeciwili się własnemu, lepszemu osądowi i „dostosowali się” [conform]

Większość ludzi wie, że szczepionki opracowuje się w laboratoriach latami i muszą przejść szeroko zakrojone badania kliniczne, zanim trafią do masowego użytku. Szczepionki przeciw COVID zostały wprowadzone na rynek, a nawet oznaczone jako „do zatwierdzenia dla nagłych przypadków” [for emergency authorization] i „do użytku w sytuacjach awaryjnych” [emergency use]. Innymi słowy, miliardy ludzi WIEDZIAŁY, że biorą udział w niebezpiecznym eksperymencie, ale zdecydowały się to zrobić, ponieważ środki masowego przekazu sprawiły, że MYŚLELI, że wszyscy inni się dostosowują, zanim ci w ogóle to zrobili.

Większość ludzi, nosząc maskę, przyznałaby, że nie może prawidłowo oddychać, i zdjęłaby ją po krótkim czasie. Używając zdrowego rozsądku, zrozumieliby, że miałoby to wpływ na ich zdrowie i samopoczucie, gdyby tak nosili ją przez cały dzień, bez względu na to gdzie by się udali. Narracja była jednak odwrotna i przekonała ich, że „bezpieczne i skuteczne” jest odcinanie 20% dopływu tlenu przez cały dzień, aby uchronić się przed COVID-19, kolejną wymyśloną teorią spiskową, która nigdy nie okazała się prawdziwa (pandemiczny „wirus” wciąż nie został jeszcze wyizolowany w laboratorium). Dlatego wszystkie testy PCR są fałszywe. Są tylko kolejnym narzędziem eksperymentu zgodności Ascha.

COVID-19 nigdy nie okazał się śmiertelny dla zdrowych ludzi, nastolatków, dzieci lub niemowląt. Jednak narracja przekonała młode, zdrowe osoby w każdym wieku, by dać się zaszczepić eksperymentalną „technologią” manipulującą genami. W tym również rodziców, którzy wciąż szczepią swoje dzieci za pomocą tego niebezpiecznego i śmiertelnego eksperymentu z „zastrzykami”, kiedy to nawet nie są prawdziwe „szczepionki”. Konformizm jest głównym punktem całego eksperymentu, morderczym na masową skalę. Tak wielu ludzi boi się nie robić tego, co wydają się robić „masy”. A to, czy jest to fakt, czy fikcja, nie ma nawet znaczenia.

Obejrzyj i dowiedz się, jak i dlaczego prawie 5 miliardów ludzi na całym świecie jest gotowych wziąć udział w wielkim eksperymencie, po którym mogą zachorować i wkrótce umrzeć tylko z powodu dokonania ZŁYCH wyborów, które według nich podejmuje większość innych ludzi.

 

Jeśli nie wierzysz, że w tej chwili tak właśnie się dzieje z FAKE NEWSAMI na temat COVID-19, to jesteś w poważnym błędzie. Obejrzyj wiadomości okłamujące świat, używające tej samej fałszywej narracji.

COVID-19 is the largest Asch Conformity Experiment ever conducted, S.D. Well, May 08, 2022

Źródło : https://www.ekspedyt.org/2022/05/10/covid-19-jako-eksperyment-ascha/

Źródło: https://www.ekspedyt.org/2022/05/10/covid-19-jako-eksperyment-ascha/

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

@
@ 19.06.2022, 20:03
Polska "Służba Zdrowia"
https://www.youtube.com/watch?…
Cytat z komentarza pod nagraniem:
"Z lekarzami to my od początku nie możemy się porozumieć jedyna nić współpracy odbywa się kopertowo".
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 18.05.2022, 10:12
Janek, TINA, @ to ruskie, śmierdzące onucą popychadło, które za nic nie warte ruble szkaluje Polskę i Polaków. Wylej na siebie wiadro wazeliny i całym sobą wejdź w żopu zbrodniarzowi wojennemu putinowi.
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 12.05.2022, 10:33
Janek - putinowski pustostan umysłowy, dzban nad dzbany, ruski troll. Mógłbym tak dalej ale te dwa zwoje umysłowe, które posiada już się pewnie zagrzały.
Tina
Tina 12.05.2022, 06:20
Ratownik Medyczny Przełamuje Zmowę Milczenia! Zabójczy System? Płaczek/ Garlicki/ Szlachtowicz..
ZASZPRYCOWANI - dzisiejsi PŁASKOZIEMCY, SZURY, KOŁTUNY, WNIKLIWY KASZUBIE ITP.
Teleporady PAMIĘTACIE?
"Społecznoś uwierzyła, że można przykładać telefon i osłuchiwać pacjęta, będąc gdzieś tam dalej..." 31 minuta
https://www.youtube.com/watch?…
Te kilka milionów dawek wszczepimy tym 460 wspaniałym na Wiejskiej. Jak się wszystko zacznie sypać i zapanuje chaos, będzie szansa ich wyłapać!
Tina
Tina 11.05.2022, 23:50
Poprawki do Traktatu WHO największym zagrożeniem? Wojna na Ukrainie rujnuje Polaków? R. Piech wR24! Polecam, jak zwykle ciekawy wywiad, 31 min.
https://www.youtube.com/watch?…
Tina
Tina 11.05.2022, 22:29
Podkarpaccy samorządowcy UJAWNIAJĄ PRAWDĘ o rządach PiS! CO ONI ZROBILI z Polską. Polecam, ciekawy wywiad.
https://www.youtube.com/watch?…
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 11.05.2022, 08:49
Janek - putinowski pustostan umysłowy, dzban nad dzbany, ruski troll. Mógłbym tak dalej ale te dwa zwoje umysłowe, które posiada już się pewnie zagrzały.
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 11.05.2022, 08:44
Janek, TINA, @ to ruskie, śmierdzące onucą popychadło, które za nic nie warte ruble szkaluje Polskę i Polaków. Wylej na siebie wiadro wazeliny i całym sobą wejdź w żopu zbrodniarzowi wojennemu putinowi.
@
@ 10.05.2022, 23:37
Od początku było wiadomo, że to PRALNIA MÓZGÓW. Ciekawe co na to tutejszy TROL "wnik.. kasz...,,pod różnymi nikami!
Miliardy ludzi WIEDZIAŁY, że biorą udział w niebezpiecznym eksperymencie, ale zdecydowały się to zrobić, ponieważ środki masowego przekazu sprawiły, że MYŚLELI, że wszyscy inni się dostosowują, zanim ci w ogóle to zrobili.,,
"COVID-19 nigdy nie okazał się śmiertelny dla zdrowych ludzi, nastolatków, dzieci lub niemowląt.,,
I okazuje się, że CI "płaskoziemcy, szury, foliarze,, mieli rację!!
A tak -apropo-, co na to nasz celebryta PROF HORBAN i jego banda COVI-IDIOTÓW?
Dzisiaj to ich należy trzymać w IZOLARNIACH i na nich experymentować dla dobra ludzkości!!!
Janek
Janek 11.05.2022, 11:58
Prawda.
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 11.05.2022, 08:44
Janek, TINA, @ to ruskie, śmierdzące onucą popychadło, które za nic nie warte ruble szkaluje Polskę i Polaków. Wylej na siebie wiadro wazeliny i całym sobą wejdź w żopu zbrodniarzowi wojennemu putinowi.

Pozostałe