Koniec szczepień w kościerskim szpitalu

  • 19.05.2022, 15:00
  • @ admin24
Koniec szczepień w kościerskim szpitalu pixabay.com
Kościerski szpital informuje, że z powodu braku chętnych zamyka do odwołania punkt szczepień przeciwko Covid-19.

Poniżej komunikat ze strony szpitala :

W związku z brakiem zainteresowania szczepieniami przeciw Covid-19, Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. informuje, iż z dniem 19.05.2022r. do odwołania zawieszona zostaje działalność Punktu Szczepień Przeciw Covid-19.

 

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

@
@ 08.06.2022, 23:10
42% zaeliksirowanych wśród zmarłych! Co na to "eksperci" Morawieckiego? Rafał Piech UJAWNIA!
https://www.youtube.com/watch?…
Koktail Mołotowa
Koktail Mołotowa 08.06.2022, 23:50
Proszę mnie źle nie zrozumieć - chcę to przedstawić jak ja to widzę : 42% to jednak mniejszość, czyli wskazywałoby to na jakiś sens szczepień, ale jeśli mówimy o śmiercionośnym wirusie, którego diagnozowano jedynie za pomocą pseudo-testów (każdy, kto miał inne dolegliwości, uszczerbki na zdrowiu (często znaczne) ale test okazał się pozytywny i zmarł, to wliczał się najpewniej do tej statystyki. Więc realnie chorych na lekko uzłośliwioną laboratoryjnie odmianę grypy najpewniej zmarło dużo mniej bez jakichkolwiek szczepień. Ogólnie szaleństwo i taki świat, jaki nam globaliści serwują zakończy mega buntem.
Janek
Janek 26.05.2022, 23:55
Niech im światełko wieczne świeci w zaświatach... https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…
Smutek ogromny. To nie jest taki wiek by kończyć swój żywot. Jednak wszyscy będziemy odchodzić prędzej, lub później... Coś z sobą zabierzemy ?? Więc walczmy przynajmniej słowem (jeszcze legalne) o chociażby najzwyklejszą godność... (!).
Tina
Tina 27.05.2022, 14:20
Eliksiry działają, a będą jeszcze bardziej działać!
Janek
Janek 27.05.2022, 00:26
Ray Liotta, "Goodfellas" (Chłopaki z Ferajny). Ten kultowy film bardzo wpłynął na moją świadomość i wartości, które wyznaję do dziś. Chciałem zapodać link z CDA, czy Youtub'a - nie ma , nie istnieje. Jakiś odnośnik, by ewentualnie zapłacić za oglądanie? no option ! Mam go zgrane na dysku i mogę cieszysz się tym fenomenem kinematografii, przyswajaniem głębokich wartości, czy szacunku do zasad między ludzkich. Podzieliłbym się tym znakomitym filmem, ale nowoczesna technologia pozwala na wszystko, ale zabrania mi rozpowszechniania obowiązkowych "lektur":, które mogą niekorzystnie wpłynąć na od dawna zaplanowany rozwój wydarzeń przez globalistów-syjonistów, ludobójców.
pozdrowienia
pozdrowienia 27.05.2022, 08:29
"Pana Tadeusza" byś przeczytał albo "Moralność pani Dulskiej" to i maturę byś miał, a tak tylko filmy za darmochę na cda oglądasz.
Janek
Janek 27.05.2022, 00:52
Ray Liotta zagrał rolę wszech czasów - polecam wszystkim. Nie wiem jakim był człowiekiem prywatnie, ale przekaz poszedł w Świat, spoczywaj w spokoju...
Janek
Janek 27.05.2022, 23:41
Najlepsze sceny z jego udziałem :
https://www.youtube.com/watch?…
Janek
Janek 27.05.2022, 23:54
- i bardzo dobrze się stało, że nie straciłem swojego cennego czasu na całą resztę sztucznych, a wręcz debilnych gniotów... Nie mniej za mistrzowsko zagraną rolę w "Chłopakach z Ferajny" - wielki szacunek...
@
@ 23.05.2022, 22:04
Nowa pandemia się nam szykuje.
Nowa jednostka chorobowa "MAŁPIOPISIORY,,
Mają już nową szczepionkę i testy, przygotowane,ale,ale....na początek medialna propaganda strachu będzie! Czekamy na ruch mediów meinstrimowych i ministra nagej i niespodziewanej śmierci niedzieli.
Powtórka z rozrywki nam się szykuje.
Tina
Tina 23.05.2022, 23:36
Scenariusz już został napisany i czeka na realizację. Ciekawe jak będzie tym razem przebiegał?
иди нахуй
иди нахуй 23.05.2022, 22:19
Wiesz chociaż jak przenosi się małpia ospa? No chyba że jesteś ciepły, to też bym się na twoim miejscu obawiał.
@
@ 23.05.2022, 22:37
No jak? Czy mówisz sam o sobie?To łatwo złapiesz.
@
@ 23.05.2022, 22:47
ach..może....zaczyna się od tych co noszą rurki?
Tina
Tina 23.05.2022, 23:39
...chyba na pewno....ha,ha ...trzeba z nich jaja sobie robić...
Tina
Tina 23.05.2022, 23:57
Nie trzeba iść do cyrku, by się pośmiać!
Prof. A. Horban: Szczepienia na Covid na pewno pozostaną bezpłatne.
https://www.youtube.com/watch?…
@
@ 19.05.2022, 22:46
....i oby nigdy nie powrócił ten eksperyment!
Janek
Janek 20.05.2022, 01:20
Jestem dumny, że choć w minimalnej ale jednak jakieś części przyczyniłem się do tego, że Polacy w prawie połowie nie dali się zakrzepić śmiercionośnym cholerstwem od ludobójczych koncernów i nie wprowadzono nam takiego zamordyzmu jak na "dzikim zachodzie". Poświęciłem mnóstwo swojego jakże bardzo cennego czasu, ale absolutnie niczego nie żałuję. Uważam, że moje działanie na rzecz uświadamiania ludzi było ponad wszystko priorytetem. Dla mnie nie ma nic wartościowszego niż prawda, piękno i dobro. Wnikliwemu srollowi skończy się zapewne sponsoring za namolne nagabywanie do śmiercionek, toteż się przebranżowił i obecnie skupia się na innej funkcji - banderyzowaniu Polski...

Pozostałe