Sonda uliczna – plusy i minusy Kościerzyny

  • 08.06.2016, 13:45 (aktualizacja 04.09.2019, 08:05)
  • Krzysztof Wencki
Sonda uliczna – plusy i minusy Kościerzyny
Zapraszamy do obejrzenia naszej sondy, w której pytamy mieszkańców i przyjezdnych, co lubią, a co chcieliby zmienić w Kościerzynie.

 

Krzysztof Wencki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ania
ania 14.06.2016, 14:58
A ja lubię Kościerzynę, tylko mnie drażnią niektórzy ludzie ,z paskudnymi,wrednymi charakterami
rurku
rurku 09.06.2016, 13:21
Mnie wkurza, że Dittrich jest dyrektorem KDK .
Jarosław
Jarosław 08.06.2016, 23:32
Ludzie Czuch mnie denerwują taka Knopikowa i reszta (np Męczykowski). Dobrze że Pis wygrało niech ich rozliczy. Jakie przekręty robili
Zapach
Zapach 08.06.2016, 23:27
Smród z Oczyszczalni to mnie denerwuje a KOS-EKO nic nie robi. A Burmistrz nic z tym nie robi.
Skunks
Skunks 09.06.2016, 20:03
Jak to KOS-EKO nic nie robi ? Smród robi.
bbbmn
bbbmn 08.06.2016, 19:43
Brak powaznych zakladow pracy,wiec i szanse dla ludzi tu sa niewielkie.Kiedys ludzie z sasiednich powiatow pracowali w Koscierzynie dzis Koscierzacy jezdza tam do pracy.Druga sprawa to brak reakcji lokalnych wladz na powiekszajaca sie w zastraszajacym tempie liczbe pracujacych u nas obcokrajowcow.Zadna wladza nie zyska przychylnosci jesli tego nie zmieni,nie moze byc tak jak jest na ta chwile.
Obserwacja
Obserwacja 09.06.2016, 08:29
Wystarczy zgłosić wolne miejsce do pracy w Urzędzie Pracy. Na "rozmowę o pracę" przychodzą osoby, które nie pytają wcale czym musiałyby się ewentualnie trudnić, tylko czy "można prosić o pieczątkę, bo ja nie chce pracować, a bo to noga boli,a bo nerka, a bo pracuje na czarno". Porządne zakłady istnieją, ale tam pracują też porządne osoby, które chcą pracować,a nie wymyślać wszelkiego rodzaju wymówki. Miejsce po takich osobach szybko się zapełnia, zanim jakikolwiek flegmatyk zdąży się zorientować i zastanowić, czy będzie w tym miesiącu pracował,czy może nie poczekać do następnego. Szczerze mówiąc, w naszym UP w większości zarejestrowane są osoby, które po prostu są na "kuroniówce", bądź pracując bez zarejestrowania chcą byś ubezpieczeni. Chcący zawsze znajdzie jakieś zajęcie, zawsze!
Krajowiec
Krajowiec 08.06.2016, 20:16
A gdzie ci obcokrajowcy pracują skoro brak poważnych zakładów pracy ? Sam piszesz jak obcokrajowiec nie używając ą, ę, ć, ł, ó, ź, ż, popracuj nad tym.
dokrajowca
dokrajowca 08.06.2016, 22:48
Krajowcu ty pewnie sam zatrudniasz kilku co??? dlatego takim jadem rzucasz.

Pozostałe