Złodziej grasujący po mieście już za kratkami

  • 25.05.2022, 11:28 (aktualizacja 25.05.2022, 11:44)
  • @ admin24
Złodziej grasujący po mieście już za kratkami
W poniedziałek policjanci z kościerskiej komendy zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o dokonanie włamań i kradzieży na terenie Kościerzyny. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, a o jego losie zadecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miony weekend policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymali zgłoszenie o włamaniu do stacji transformatorowej na jednym z osiedli w Kościerzynie i kradzieży jednego z bezpieczników, przez co część mieszkańców nie miała prądu. Tą sprawą od razu zajął się wydział kryminalny. Śledczy ustalili, że włamania mógł dokonać 36-latek mieszkaniec powiatu kościerskiego. Mężczyzna ukrywał się przed policją.

W poniedziałek mężczyzna został zatrzymany. Policjanci podczas przeszukania znaleźli u niego także elektronarzędzia pochodzące z innego włamania. Dodatkowo ustalano, że mężczyzna dokonał też kradzieży sklepowej. 36-latek spędził noc w policyjnym areszcie. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.
Za kradzież z włamaniem i posiadanie narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe