Powstała nowa grupa radnych w mieście

  • 27.05.2022, 12:24 (aktualizacja 30.05.2022, 13:16)
  • @ admin24
Powstała nowa grupa radnych w mieście
W dzisiejszym odcinku zapraszamy do obejrzenia rozmowy z radnym Rady Miasta Kościerzyna - Kazimierzem Stoltmannem. Tematem rozmowy jest utworzenie 9 osobowej grupy w ramach Rady Miasta i przygotowanie do przyszłorocznych wyborów samorządowych.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 20.06.2022, 19:28
Banda zdradzieckich coorvuf rządzi naszym Polską !!!! Kto ich do cholerny wybiera !!
https://m.youtube.com/watch?v=…
Obserwator
Obserwator 20.06.2022, 12:30
Bardzo ciekawy merytoryczny wywiad.
Żyję nadzieją na lepsze jutro w Kościerzynie.
Może nowa ekipa 9 radnych i nowy młody kandydat na Burmistrza to nadzieja dla Kościerzyny. Życzę powodzenia. Trzymam kciuki za pomyślność realizacji założonych celów.
Nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawy kto będzie nowym kandydatem na Burmistrza ?
Janek
Janek 04.06.2022, 07:24
Wioskowe wojennki w komentarzach aż miło poczytać. Problem można rozwiązać zamieniając koscierzynkę w Wielką Żwirownię. Przynajmiej będzie jakiś pożytek z tego miejsca
Jacuś
Jacuś 01.06.2022, 11:21
Panie Stoltmann mówi pan : "nie chcemy i nie mamy aspiracji być miastem przemysłowym" w takim razie jedyną perspektywą dla młodych ludzi jest ( to co zrobiła 2 z pańskich dzieci ) emigracja .Ponieważ - jeśli dobrze rozumiem - o miejsca pracy nie chcą się państwo starać , ale osoby które zdecydują się zostać w Kościerzynie ( to nic że bezrobotne) będą mogły oddychać świeżym powietrzem w parku za urzędem miasta .
Proponuję sprawdzić pański pomysł na Kościerzynę , pytając się swoich dzieci : czy będą chciały wrócić do Kościerzyny gdy Kościerzyna będzie uzdrowiskiem i będą miały możliwość oddychać świeżym powietrzem ?
Lewica
Lewica 30.05.2022, 10:37
Przybylski jak Maja lata do kościoła tylko Lewica w Kościerzynie
Tomasz
Tomasz 28.05.2022, 23:14
Konfa i Ruch Narodowy patrzy wam na ręce! Czas abyście zabrali się za pracę!
jan
jan 28.05.2022, 20:28
Drogi Kazimierzu. Ale to już było, Ty ze Zdzichem Czuchą i jego ludzmi. Za Majewskiego Kościerzyna jest w przebudowie! Ponad 150 mln. Uważam, że dzieje się dużo więcej niż wtedy. Mówie NIE, stawiam na Majewskiego! Buduje z PISem, ale jest lepiej! Mi to nie przeszkadza!
Tomasz
Tomasz 28.05.2022, 16:17
Cyrk na kołach! Pora na kogoś nowego!
Jan
Jan 02.06.2022, 11:17
A Ty to na pewno jesteś z Kościerzyny ?.
Rozczarowany
Rozczarowany 28.05.2022, 15:59
Gdzie była ta grupa 9 osobowa radnych przez całą kadencję? Dlaczego na wszytko się zgadzają? Idą wybory i niby opozycja? Śmiechu warte!
TAJEMNICA
TAJEMNICA 28.05.2022, 15:51
Nie rozumiem dlaczego Pan radny Kazimierz Stoltmann nie chce zdradzić kto będzie kandydatem na burmistrza "nowej koalicji". Wiadomo, że kandydatem na burmistrza będzie lider największego ugrupowania czyli Łukasz Przybylski lider Kościerskiej PO.
?
? 29.05.2022, 15:13
czy ten p. Łukasz Przybylski to rodzina p. redaktor Przybylskiej sympatyczki PISu?
janek
janek 28.05.2022, 17:44
zapewne nie mają nikogo a jeśli kontrkandydatem majki będzie Łukasz to już może burmistrz otwierać szampana
Pedros
Pedros 28.05.2022, 14:19
Rozumiem, że jeśli stawiacie na młodych to p. Kazimierz w radzie odda miejsce młodym...
W mieście tyle się dzieje, że z powodu braku pomysłów odgrzewanie stare kotlety. Burmistrz proponował ale
Gmina wiejska nie chce się dorzucić do darmowej komunikacji z ościennych wsi ot cały problem itd.
Zresztą cała gadka to takie ***ety.
Wyborca Prawicy
Wyborca Prawicy 27.05.2022, 15:14
Panie Stoltmann, kto wypromował Michała Majewskiego?
Czy nie Michał Majewski nie był kandydatem na Burmistrza z Komitetu Wyborczego Wyborców, który Pan organizował z 2010 i nazywał się Samorządność i Sprawiedliwość?
Czy w 2002 roku nie był kandydatem na radnego z Komitetu Wyborczego Wyborców Przymierze Samorządowe Prawicy, który również Pan stworzy?
To Panu powinniśmy podziękować za wprowadzenie o wypromowanie Michała Majewskiego w Kościerskim Samorządzie.
Panie Stoltmann dziękujemy za Michała Majewskiego Burmistrza Miasta Kościerzyna to Pana zasługa!!!!!!!!
kkw
kkw 27.05.2022, 14:26
"Bo jak Ci kopa zasadzę..." ciągle w uszach brzmią słowa Kazimierza S. do jego wychowanków ze szkoły

Pozostałe