Nowa siła ma chrapkę na samorząd

  • 27.05.2022, 12:40 (aktualizacja 27.05.2022, 12:55)
  • @ admin24
Nowa siła ma chrapkę na samorząd
W dzisiejszym odcinku zapraszamy do obejrzenia rozmowy liderem kościerskiej Konfederacji - Szymonem Okoniewskim. Nasz gość odpowiada m.in, na pytania dotyczące potrzeby zmian w samorządach lokalnych.

 

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wybory
wybory 29.05.2022, 21:20
Czucha, Modrzejewski, Żurawska, Stoltman to już wszystko było wiele razy. Ludzie wybierzcie każdego byle nie stary od lat układ w naszym mieście. Jak tu ma się coś dla młodych zmienić jak ciągle wybieracie te same osoby.
Kościerzyna
Kościerzyna 29.05.2022, 19:40
Widać że to nie jest polityk tylko zwykły mieszkaniec. Mówi zestresowany i nie ma wyuczonych odpowiedzi jak reszta rady miasta która siedzi i pierdzi w stołki.
Tylko Polska
Tylko Polska 29.05.2022, 19:35
Tak dla Ruchu Narodowego i całej Konfederacji. Wolnościowych parti nam trzeba nie czerwonych i tęczowych!
jednak na "nie" jestem
jednak na "nie" jestem 29.05.2022, 15:08
Ad vocem to tyle sal sportowych ile powstało w ostatnim czasie w powiecie, boisk wielofunkcyjnych, ścieżek rowerowych, przystani kajakowych i innych obiektów rekreacji masowej to powiat jeszcze nie miał. Lokalne kluby karate działają z sukcesami, kluby pływackie odnoszą sukcesy, zespoły szkolne piłki ręcznej i nożnej w grupach młodzieżowych, strzelnice sportowe itd. To wszystko jest tylko młodzież jest leniwa i tylko nieliczni korzystają z infrastruktury zorganizowanej i przyrodniczej. Problem leży w rodzicach, którzy są leniwi więc najpierw trzeba aktywizować dorosłych. Niestety pan z konfederacji słabo przygotowany i rzuca jedynie frazesami. Konkrety, konkrety, konkrety. Poza tym zamknięte grono, gdzieś w mieszkaniu u kumpla, gdzieś w kawiarence u kumpla, gdzieś w garażu u kumpla jednym słowem kolejna kumplowska ferajna dla swoich.
Ja
Ja 29.05.2022, 19:22
Czyli jednym słowem władza jest kochana i się stara , a mieszkańcy są leniwi i nic się im nie chce?! Widać że jesteś młody i nie masz rodziny bo byś wiedział że rodzice muszą robić po 10-12 godzin,aby utrzymać się i swoją rodzinę. Nie wspomnę już o bankach które też trzeba utrzymywać. A gdzie się mają spotykać? Muszą sobie radzić na wynajem sali od miasta pewnie ich nie stać to spotykają się w miejscach ogólnodostępnych. Wydaje mi się że nie znasz życia jeszcze i długa droga przed Tobą.
Janek
Janek 29.05.2022, 20:36
Przecież to napisał "Wnikliwy Kaszub", łysy, systemowy sroll w rurkach *** w stołek na urzędzie. Jemu i mu podobnym, to bardzo nie na rękę, że ktoś będzie towarzystwu wzajemnej adoracji patrzył na ręce.
leszek
leszek 29.05.2022, 20:45
łysy, w rurkach to przecież ten rozmówca redaktora - o niego ci chodzi?
Tomasz
Tomasz 29.05.2022, 21:04
Gość i redaktor są łysi lecz żaden z nich nie chodzi w "rurkach. 😂"
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.05.2022, 09:20
Miastu potrzebna jest nowa siła!
Szymon to młody i ambitny chłopak, któremu cały czas się chce, nie tylko przed wyborami i nie tylko na pokaz.

Ludzie z układu okrągło-stołowego i ich dzieci już dawno powinni zwolnić miejsce dla młodych i kreatywnych osób takich jak Szymon Okoniewski.
Mieszkam w tym mieście od lat, widać czego tutaj potrzeba.

Będę stał za Szymonem !
Polska na nowo
Polska na nowo 28.05.2022, 23:04
Lepsi nowi z konfy niż stare komuchy!
Uda się zmienić Kościerzynę
Uda się zmienić Kościerzynę 28.05.2022, 22:18
W końcu nowe ugrupowanie w Kościerzynie. Wierzę, że wejdą do rady miasta i powiatu i zmienią ten zaśniedziały układ od lat panujący w Kościerskich samorządach
fuj fuj
fuj fuj 28.05.2022, 19:03
Przychodzi nieznany gość co nic nie zrobił i obiecuje cuda na kiju. Kolejne cwaniaki podlewane patriotyczno - katolskim sosem.
Tomasz
Tomasz 28.05.2022, 23:05
Tylko że on nic nie obiecał!
Zdecydowanie NIEEE
Zdecydowanie NIEEE 28.05.2022, 19:00
Końfederacja to tuba propagandowa Putina w Polsce, są anty wszelkiej cywilizacji, szczepieniom, rozwojowi internetu i łączności, przeciwko dzieciom i imigrantom z Ukrainy itd itd.
Janek
Janek 28.05.2022, 21:43
- to napisał "wnikliwy sroll".
czas na zmiane
czas na zmiane 28.05.2022, 18:16
kościerzyna to prywata od lat tych samych osób. modrzejweski, żurawska, majewski tylko zmieniają się stołkami i pilnują swoich spraw. ciągle ci sami od lat radni włażący im w tyłki. nic w tym mieście się nigdy nie zmieni
Kaszub
Kaszub 28.05.2022, 18:09
Oczywiście, że ma. Dlaczego nie? Czas najwyższy, żeby w końcu, po tylu latach pojawili się nowi ludzie, spoza pookragłostołowego układu. Już chyba wszyscy rzygają POPISem...
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.05.2022, 16:13
Brakowało ich w Kościerzynie. Powodzenia panie Szymonie!
Ja
Ja 28.05.2022, 16:05
Wkońcu Konfederacja w Kościerzynie. Bardzo się Cieszę
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.05.2022, 16:02
Ci z Konfy różnią się od innych tym że są ideowi i to jedyna szansa z poza układu starych wyjadaczy!
ja
ja 28.05.2022, 14:51
Kanfederacja jest prorosyjska. Dlatego mówię NIE i NIE.
Witek
Witek 28.05.2022, 21:39
Tabletki weź. Co 6 godzin.
Janek
Janek 27.05.2022, 22:05
Ile było już tych patriotycznych. czy niezależnych formacji?? Wszystkie jak jeden się sku....y i zdradziły swoich wyborców !!! Je...ć system i ich podstawione marionetki !
ZMIANA
ZMIANA 27.05.2022, 15:40
Jedyna siła, która może zmienić zabetonowany układ Kościerskiego Samorządu.
logik
logik 27.05.2022, 12:47
Następni do koryta... nic sie nie zmieniło. Najpierw pokaż co potrafisz, a potem pchaj sie do rzadzenia

Pozostałe