Dzień otwarty na budowie obwodnicy

  • 14.06.2016, 12:38 (aktualizacja 16.06.2016, 13:30)
  • admin 24
Dzień otwarty na budowie obwodnicy
Jak przebiega budowa kościerskiej obwodnicy mogli na własne oczy przekonać się mieszkańcy podczas sobotniego dnia otwartego budowy.

Prace na budowie wrą i póki co wykonawcy nie natrafili na żadne większe przeszkody w realizacji inwestycji. Najbardziej pracochłonny etap to przygotowanie gruntów pod stworzenie drogi. Trwają teraz przebudowy instalacji energetycznych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Powstają też obiekty mostowe.

 

Burmistrz jest zadowolony z postępów prac, które toczą się planowo, a nawet wyprzedzają harmonogram. Zakończenie robót planowane jest na wrzesień przyszłego roku.

 

W przyszłym roku, gdy obwodnica będzie już choć częściowo przejezdna, odbyć się ma kolejny dzień otwarty.

 

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do lorda z Szenajdy
do lorda z Szenajdy 15.06.2016, 12:05
Czucha przestań wypisywać bzdury! Twoje zasługi dawno zostały wynagrodzone! Brałeś kasę za swoją pracę i tyle... A inwestycja jest GDDKiA a nie miasta czy któregoś z burmistrzów! TWOJE CZASY PRZEMINĘŁY BEZPOWROTNIE TAK SAMO JAK ZA CHWILĘ PRZEMINĄ CZASY MAJEWSKIEGO...
Sukces Majewskiego
Sukces Majewskiego 15.06.2016, 10:20
"Sukcesem" Majewskiego jest pierwszy od lat odrzucony wniosek na dofinansowanie schetynówki :-)
do poniżej
do poniżej 14.06.2016, 22:57
UM za czuchy zaczął przygotowywać część dokumentacji, potem Zdzisiu przegrał wybory i ok. 50% dokumentacje przygotował Urząd Miejski za Majewskiego. Dokumentację merytoryczną przygotowało GDKiA ! Taka jest prawda. Największe zasługi ma GDKiA a tamci burmistrzowie po połowie.
prawda
prawda 15.06.2016, 15:47
Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz! Całość dokumentacji przygotowała GDDKiA! Miasto, Czucha, Majewski przy tej inwestycji nie ruszyli palcem w bucie a próbują zrobić punkty przy blasku tej inwestycji!!!!
Kłamcy Majewskiego
Kłamcy Majewskiego 15.06.2016, 10:16
Kłamcy Majewskiego przypisujący sobie zasługi innych i tak nikt wam nie uwierzy. Majewski nie potrafi stworzyć nic swojego.
do pieniacza
do pieniacza 15.06.2016, 11:06
Pieniaczu Czuchy nie nadymaj się tak bo pękniesz
z wyrazami współczucia...
z wyrazami współczucia... 14.06.2016, 17:54
A ten brudas to burmistrz??
żenada
żenada 15.06.2016, 09:39
współczucia z powodu takiego braku kultury i chamstwa. Dając taki wpis na forum pokazujesz jaki reprezentujesz niski poziom.
do jacka k
do jacka k 15.06.2016, 12:25
Prawda boli...
obiektyw
obiektyw 14.06.2016, 17:52
To nie jest ani projekt lorda zdzisława kosztownego czuchy, ani projekt majewskiego, ani projekt miasta kościerzyna... TO JEST PROJEKT GDDKIA CZYLI PROJEKT CENTRALNY!!!
Tyś nie obiektywny - tyś po prostu głupi
Tyś nie obiektywny - tyś po prostu głupi 14.06.2016, 20:16
Aleś ty jest głupi!!! Takie durne jest zaplecze Majewskiego??? Dlatego rządy Majewskiego wyglądają jak wyglądają.
Ale jest Pan obłudny i zakłamany Panie Majewski
Ale jest Pan obłudny i zakłamany Panie Majewski 14.06.2016, 14:43
Majewski chwali się obwodnicą a w poprzedniej kadencji kontestował jej budowę bez wiary ze kiedykolwiek powstanie. Ale jest Pan obłudny i zakłamany Panie Majewski.
Majewski chwali się projektem Czuchy - to nieuczciwe
Majewski chwali się projektem Czuchy - to nieuczciwe 14.06.2016, 14:40
Swoich pomysłów się nie ma Panie Majewski, to próbuPje się Pan podczepić pod projekt Pana Czuchy??? I tak wszyscy wiedzą czyim dziełem jest obwodnica. To nieuczciwe przypisywać sobie zasługi innych. Kiedy poznamy jakiś projekt Majewskiego???
mieszkaniecc
mieszkaniecc 14.06.2016, 14:48
Jakim projektem Czuchy ? To projekt Miasta Kościerzyna.

Pozostałe