To jednak zwykła grypa?

  • 02.08.2022, 15:17
  • Źródło: https://www.ekspedyt.org
To jednak zwykła grypa? pixabay.com
Immunolodzy i testy PCR nie mogą odróżnić przeziębienia od wirusa SARS-CoV-2. Najwyraźniej klasa rządząca musiała tylko zmienić nazwę grypy i przeziębienia, aby przestraszyć masy do tego stopnia, że ​​chętnie wstrzykną sobie eksperymentalną substancję, która może zniszczyć ich ciała. Tłumaczenie artykułu z serwisu Natural News zawierającego opinie australijskiego immunologa, genetyka i mikrobiologa Edwarda J. Steele na temat trudności z rozróżnieniem wirusa wywołującego covid19 od zwykłej grypy. //AlterCabrio

Australijski naukowiec ujawnia, że ​​COVID jest powszechnym wirusem przeziębienia

Australijski immunolog molekularny i komórkowy, genetyk i mikrobiolog Edward J. Steele powiedział, że szczepionki na koronawirusa z Wuhan (COVID-19) nie działają zgodnie z przeznaczeniem, ponieważ choroba, której mają zapobiegać, to „zwykły wirus przeziębienia”.

Muszę to podkreślić: to powszechny wirus przeziębienia (i) 99,9 procent ludzi może się go pozbyć” – powiedział Steele. Według Steele’a, zastrzyk w ramię nie może stymulować odpowiedzi przeciwciał śluzówkowych w nosie, jamie ustnej i przewodzie pokarmowym, które są potrzebne do zneutralizowania wirusa, zanim wejdzie on do komórek i się rozmnoży.

Ludzie pytają teraz, dlaczego są zmuszani do wstrzykiwania czegoś, co nie zapobiega przenoszeniu wirusa, a z czasem tylko degraduje układ odpornościowy.

Rząd i Big Pharma próbowały to ukryć, ale istnieje wiele dowodów na to, że te szczepionki są niebezpieczne.

Immunolodzy i testy PCR nie mogą odróżnić przeziębienia od wirusa SARS-CoV-2. Najwyraźniej klasa rządząca musiała tylko zmienić nazwę grypy i przeziębienia, aby przestraszyć masy do tego stopnia, że ​​chętnie wstrzykną sobie eksperymentalną substancję, która może zniszczyć ich ciała.

Wskaźniki zachorowań na grypę znacznie niższe w 2020 i 2021r. w porównaniu do poziomów sprzed pandemii

Wskaźniki zachorowań na grypę utrzymywały się na niskim poziomie w ciągu ostatnich dwóch lat, zasadniczo demolując poprzednie poziomy i wywołując pytania w sferze akademickiej. Więc gdzie się podziały przypadki grypy?

Grypa została w dużej mierze przemianowana na COVID” – powiedział epidemiolog Knut Wittkowski, były szef biostatystyki, epidemiologii i projektów badawczych na Uniwersytecie Rockefellera.

„Może istnieć sporo przypadków grypy uwzględnionych w kategorii „domniemanego COVID” u osób, które mają objawy COVID, ale nie są testowane pod kątem SARS RNA” – powiedział. Należy wziąć pod uwagę, że objawy grypy można również pomylić z COVID.

Twierdził, że ci pacjenci, o których mówi się, że mają COVID, mogą również mieć trochę RNA SARS „siedzącego w nosie podczas zarażenia grypą”. W takim przypadku zostanie to potwierdzone po prostu jako COVID.

Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom [CDC] wskazało również w swoich raportach monitorujących grypę, że skumulowany wskaźnik pozytywnych wyników testów na grypę od końca września do okolic 19 grudnia 2020r. wynosi zaledwie 0,2 procent, jak zmierzono w laboratoriach klinicznych – jest to znaczny spadek w porównaniu do 8,7 proc. łącznie z roku poprzedniego.

Cotygodniowe porównania są jeszcze ostrzejsze. Pozytywny wskaźnik kliniczny wyniósł 22 procent w tym samym tygodniu w 2019 roku, ale w 2020 roku wyniósł już tylko 0,1 procent.

Te niskie liczby utrzymują się, ponieważ wcześniejsze trendy w tym roku wskazywały, że wskaźniki grypy pozostają na poziomie bliskim zera. Tendencja ta nie ogranicza się również do Stanów Zjednoczonych, ponieważ wszystkie organy ds. zdrowia na całym świecie odnotowały gwałtowny spadek poziomu grypy w okresie, który zwykle jest szczytem sezonu grypowego na półkuli północnej. Wskaźniki są podobnie niskie na półkuli południowej.

Źródła artykułu obejmują:

Cellular Immunologist: The Vaccines “Can’t Work” Because COVID Is A “Common Cold Virus”, Mac Slavo, Jul 14, 2022

The missing flu riddle: ‘Influenza has been renamed COVID,’ maverick epidemiologist says, Daniel Payne, January 1, 2021

________________

Artykuł główny:

Australian scientist reveals that COVID is a common cold virus, Mary Villareal, July 26, 2022

Źródło: https://www.ekspedyt.org

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 03.08.2022, 23:44
Piotr Rubas w PL1 TV :
https://pl1.tv/title/piotr-rub…
Tina
Tina 02.08.2022, 23:16
Nieszczepiony personel medyczny, który został zwolniony, wygrał, zdobyli najważniejszą rzecz ze wszystkich… ich długoterminowe zdrowie.
Tina
Tina 02.08.2022, 22:43
🐨DZIĘKUJE REDAKCJI, WIELKIE UZNANIE🌼
Ciekawe co na to "wnikliwy, idi, patafon...."?
".......chętnie wstrzykną sobie eksperymentalną substancję, która może zniszczyć ich ciała."
Odnośnie grypy w Australii, tuż przed pandemią "świrusa", podczas australijskiej zimy 2019 roku
(czerwiec do sierpnia) w tym czasie na grype umarło blisko 5000 Australiczyków i nikt o tym nie pamięta i nie chce pamiętać, zaznaczając, że jako pracownicy służby zrowia nie mieliśmy reżimowego maseczkowania i poruszania się jak kosmici w skafandrach! A na "srovida" zmarło od początku pandemi blisko 12tys. obywateli z chorobami współistniejącymi i połowa w tym zaszprycowanych "eliksirem szczęścia"! Dzisiaj przebywają w szpitalach i chorują w Australi "zaszprycowani" do 50tys. obywateli dziennie!
(zaznaczając, że 95% obywateli 16+ przyjęło "eliksir", o ile te dane sa wiarygone, bo budzą wątpliwości!
Braki w szpitalch personelu są przeogromne, społeczeństwo nawołuje do powrotu personelu, który został zwolniony za brak szprycy, pozwy zbiorowe przeciwko utraty pracy na podstawie tego "srovidowego" absurdu są wygrywane, co daje możliwość wszczęcia dalszych spraw w innych grupach zawodowych takich jak: nauczyciele, mundurowi, obsługa lotnicza itp.
BRAWO AUSTRALIA - radości nie ma końca jak ludzie się budzą!!!!

Pozostałe