We wrześniu szkolenie wojskowe w Kościerzynie

  • 12.08.2022, 09:43 (aktualizacja 12.08.2022, 09:45)
  • @ admin24
We wrześniu szkolenie wojskowe w Kościerzynie Starostwo Powiatowe w Kościerzynie
W środę w starostwie powiatowym w Kościerzynie odbyło się spotkanie Alicji Żurawskiej z przedstawicielami Wojsk Obrony Terytorialnej.Tematem spotkania była organizacja szkolenia wojskowego WOT w Kościerzynie, które ma odbyć się już we wrześniu. Przeszkoleni rekruci mają zasilić 72 Batalion Lekkiej Piechoty w Kościerzynie.

Podczas spotkania ze starostą Dowódca 7 Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej kmdr Tomasz Laskowski, przedstawił dowódcę 72. Batalionu Lekkiej Piechoty w Kościerzynie, którym jest Ppłk Marcin Łyskanowski. 

Przedstawiciele WOT poinformowali, że pierwsze szkolenia ochotników na żołnierzy WOT odbędą się w Kościerzynie już w miesiącu wrześniu br. 

Oferta WOT dla wszystkich zainteresowanych dostepna jest na stronie internetowej: https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl

W Powiecie Kościerskim rekrutacją wojskową zajmuje się: St. Szer. KATARZYNA JUŁGA; Telefon: 509689291
E-mail: [email protected]

Przedstawiciele WOT poinformowali także, że na najbliższej Sesji Rady Powiatu Kościerskiego w dniu 24 sierpnia br. przedstawią plany inwestycyjne dotyczące działki po byłej bursie, przy szkole "Drzewnej" w Kościerzynie.

@ admin24

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 21.08.2022, 23:05
Do obiektywu z lekkością się pani uśmiecha. Czy równie dobrze potrafi pani sobie spojrzeć w lustrze co rano? Ze świadomością, że ma pani już na swoim sumieniu wiele istnień promując śmiercionki od bigpharmy a pcha jeszcze do wojny kolejnych młodych nic nie wiedzących o Świecie Polaków? Byłem w wojsku i miałem możliwość wyjechania na "misję" (demokratyczną oczywiście, kuźwa !) - do Jugosławii jako snajper (nieskromnie - doceniło mnie dowództwo za celność) . Gotowy byłem na wszystko, bo bieda wówczas była straszna, a do tego w wojsku do południa roboty, służby, warty a po południu fala, do 4-5 nad ranem - trafiłem moim zdaniem na najgorszy czas i to przez 8 m-cy, bo niby z "dzikiego" poboru - kolejny wynalazek usraelitów. Jednak z dowództwa ktoś zreflektował się, że albo się nie nadaję, albo najzwyczajniej komuś było mnie szkoda. I nie wiem komu za to dziękować, że stało się jak się stało. Po latach szukając wiadomości zrozumiałem, że miałem wziąć udział w mordowaniu swoich krajan, Słowian w imię żydowskich geszeftów. Nie namówicie mnie więcej na taki wał złodzieje, którzy swojej d...y nie wychylacie poza swoje biurko !!!
Call of duty
Call of duty 22.08.2022, 09:35
Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam ze śmiechu snajper - chyba z procy albo obieraka do ziemniaków. Skończ wypisywać te wymyślone na każdy temat głupoty bo łykasz tą putlerowską propagandę i robisz z siebie duraka, takiego prawdziwego kacapskiego.
Tina
Tina 22.08.2022, 12:18
Jesteś PATAFONEM! Tchurz!
Tina
Tina 22.08.2022, 12:23
tchórz
Call of duty
Call of duty 22.08.2022, 16:40
Kacapska samica psa
Tina
Tina 22.08.2022, 21:35
Debilizmu ciąg dalszy. Gratuluje rządzącym za to, że potrafią tak ogłupiać ludzi i nimi sterować. Za to widać jaki niski poziom intelektualny masz obrażając innych! 🙉🙊🙈
Janek
Janek 21.08.2022, 23:34
Mnie ktoś "z góry" powstrzymał i tylko opatrzności mogę za to dziękować, ale miałem kolegę który dotarł na miejsce i był tam 6 m-cy. Wrócił na kompanię jako wrak człowieka... Za jaką cenę dopuścimy się kolejnych niecnych czynów - kwestia świadomości, więc robię wszystko, co tylko mogę by uświadomić ludzi i nie dopuścić do kolejnych przekłamań i niepotrzebnych konfliktów między Słowianami. Z kolei ukraińcy symbolizują się swastykami i symbolami SS, wychwalają ludobójcę Polaków, zwyrodnialca s. banderę, mianują ulice jego imieniem - ta przechodzi w Kijowie dalej przez rzekę w ulicę szuchewycza - kolejnego oprawcę Polaków - tu już jakoś nie mam wątpliwości. Komu więc zależy na eskalacji tego konfliktu ?? NATO pcha wszelką najnowocześniejszą broń na upadłe państwo, jakim jest Ukraina. Jak ktoś już wcześniej wspomniał - jednego Rosji nie zabraknie - głowic jądrowych... Pochylmy więc głowy, bo to już nie są żarty. Stawka idzie o wszystko...
Janek
Janek 21.08.2022, 21:26
Sługusy systemu prowadzicie i przygotowujecie nas do kolejnej wojny na zlecenie żydów zza oceanu? Zagwarantowali wam już nietykalność i ewentualną ewakuację w bezpieczne miejsce?? Znamy już to z historii i tym razem to nie przejdzie. Jesteśmy zbyt świadomi, choć prawdy ciężko się doszukać i nie zdołacie posłać nas na front ot tak. Młodzi Polacy, proszę Was bardzo - nie dajcie się ogłupić i nie zgińcie za czyjeś bardzo szemrane interesy ! Kolorowe opakowania nie zastąpią wam zdrowej żywności produkowanej przez naszych rolników, a te k...y globalistyczne mają w planie serwować nam dania z robaków, owadów i czego tam jeszcze ! Wy macie żyć i nie zważajcie na wszechobecną anty-rosyjską propagandę !! Rosja ma wielką wyrozumiałość w stosunku do realnych gróźb od naszych skorumpowanych politykierów, chłopaczków na posyłki w krótkich spodenkach dla ludobójców zza oceanu. NATO tyle wojen wywołało i mają na rękach krew setek milionów ludzi, ale kontrolują wszystkie media głównego ścieku i tumanią was dzień po dniu na wszelkie sposoby tłumacząc się, że walczyli o słuszną sprawę, o sprawiedliwość, o demokrację ! Cóż za hipokryzja !!! Gdy tylko dollar straci wartość (a stanie się to już niebawem), a niejaki sroll z tutejszego forum "wnikliwy kaszub" będzie błagał o litość, że on przecież nie chciał a tylko wykonywał rozkazy. Nie będzie tłumaczenia - masz na sumieniu śmierć wielu Polaków nakłaniając ich do dziabania się nieprzebadanym, śmiercionośnym preparatem. Surowe konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec wszystkich decydentów namawiających do dziabania się cholerstwem a często też wręcz wymuszających na nas procedurę modyfikacji genowej ! Gwarantuję wam, że ujdziecie z tego bezkarnie !!!
Janek
Janek 21.08.2022, 21:44
„Można okłamywać pewnych ludzi przez cały czas,
wszystkich ludzi przez pewien czas,
ale nie można okłamywać wszystkich ludzi przez cały czas”
– Abraham Lincoln, pierwszy zamordowany w wyniku zamachu prezydent USA.
https://www.youtube.com/watch?…
- tak z nami robią te ludobójcze bestie ! Naiwni idioci są już na "tamtym" świecie...
Janek
Janek 21.08.2022, 21:30
Sprostowanie ! - nie ujdziecie z tego bezkarnie !!! Całe "dowództwo" i dyrekcja szpitala pod sąd !

Pozostałe