Będomin: 31-latek prowadził pod wpływem narkotyków

  • 18.07.2016, 11:43 (aktualizacja 19.07.2016, 12:32)
  • KPP w Kościerzynie
Będomin: 31-latek prowadził pod wpływem narkotyków KPP w Kościerzynie
Policjanci z Posterunku Policji w Liniewie zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Wstępne badania wykazały, że mężczyzna prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków. W trakcie kontroli ujawniono również, że 31-latek przewoził w aucie woreczek z amfetaminą.

W czwartek 14 lipca policjanci z Posterunku Policji w Liniwe w miejscowości Bedomin zatrzymali do kontroli Mercedesa. Uwagę policjantów zwróciło nietypowe zachowanie 31-letniego kierowcy. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Przeprowadzone w szpitalu badanie wykazało, że 31-latek prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków.

 

Ze względu na objawy zatrucia, decyzją prokuratora, kierowca mercedesa został poddany hospitalizacji. Od mężczyzny pobrano też krew do dalszych szczegółowych badań potwierdzających obecność środków odurzających. Jeżeli wynik będzie pozytywny, 31-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków. Nie będzie to jedyne przestępstwo, którego dopuścił się mężczyzna. W jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli też biały proszek w woreczku z zawartością 61 gramów amfetaminy. Wkrótce 31-latek odpowie więc za posiadanie środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za jazdę samochodem pod wpływem narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat, a także utrata uprawnień do kierowania.

 

 

KPP w Kościerzynie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Marysia
Marysia 23.07.2016, 14:07
"ze wzgledu na objawy zatrucia......"i kierowal pojazdem to niezly komandos z niego;)
Taki jeden
Taki jeden 21.07.2016, 19:19
Jechał z amfetamina ,Kościerzyną 24 info jak możecie to napisać .jutro dopiero ekspertyza będzie. Wy tak działacie jak ten cały PiS.
Marysia
Marysia 21.07.2016, 12:49
A ta maseczka po co?;)
Statystyka
Statystyka 18.07.2016, 22:14
Przestańcie już robić te zdjęcia na pokaz w tym samym pomieszczeniu z tymi samymi osobami które nie mają żadnego związku ze sprawą. Żenada!
Witek
Witek 18.07.2016, 19:46
"Przeprowadzone w szpitalu badanie wykazało, że 31-latek prowadził samochód będąc pod wpływem narkotyków... Od mężczyzny pobrano też krew do dalszych szczegółowych badań potwierdzających obecność środków odurzających. Jeżeli wynik będzie pozytywny, 31-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków." Czyli wynika z tego, że badania w szpitalu dokonano "na oko" i stwierdzono, że był naćpany, bo wyników badania krwi jeszcze nie ma.
"W jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli też biały proszek w woreczku z zawartością 61 gramów amfetaminy." A ten biały proszek który znajdował się w woreczku razem z amfetaminą, to co to było? Ile ważył ten proszek? A że to amfetamina, (obok proszku), to już na pewno wiadomo, bez badań laboratoryjnych? Była naklejka na woreczku z nazwą substancji? Rozumiem, że redakcja wydrukowała gotowy tekst, otrzymany z zewnątrz.
Logik
Logik 18.07.2016, 20:19
"funkcjonariusze znaleźli też biały proszek w woreczku z zawartością 61 gramów amfetaminy" to jest logiczne. Mógł to być woreczek 50 kg oranżady w proszku, w której składzie wykryto 61 gram amfetaminy. Łatwo też rozpoznać kierowcę po srogich dropsach, zamiast 2 policjantów widzi on 2 jednorożce, a zamiast radiowozu sanie św. Mikołaja.

Pozostałe