"Wystarczy tak mało, a możemy być bezpieczni"

  • 22.07.2016, 09:28
  • admin 24
"Wystarczy tak mało, a możemy być bezpieczni"
Tematem najnowszej "Rozmowy Tygodnia" jest bezpieczeństwo na drodze. O prawidłowym oświetleniu pojazdów i niezbędnych dla pieszych odblaskach rozmawiamy z rzecznikiem kościerskiej policji Piotrem Kwidzińskim. A dzięki mieszkańcom Łubiany możemy przekonać się, jak wielką różnicę robi zaopatrzenie się w elementy odblaskowe po zmroku.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czy ten pan
czy ten pan 28.07.2016, 17:03
wie o czy mówi?
Piękna i bestia
Piękna i bestia 25.07.2016, 15:58
aż tyle...
A jakie wyniki w poprawie bezpieczeństwa
A jakie wyniki w poprawie bezpieczeństwa 25.07.2016, 07:36
ma ten pan? Od opowiadania i quizów jeszcze nic się nie zrobiło. Czas coś zrobić samemu.
Bili
Bili 23.07.2016, 09:04
A stan dróg? To nie ma nic do bezpieczeństwa? Wszystko się spycha na uczestników ruchu, nigdy na drogę. A to zarządcę drogi powinno się karać.
pełna zgoda
pełna zgoda 23.07.2016, 09:31
wystarczy popatrzeć na drogi lokalne np droga do Niedamowa, droga do Wdzydz, droga do Nowej Karczmy, droga do Starej Kiszewy, droga do Dziemian...i wiele innych
cywilizacyjne dziury
cywilizacyjne dziury 23.07.2016, 13:35
Przykre jest tylko, że droga do Nowej Karczmy i Starej Kiszewy to są drogi wojewódzkie i nic z nimi się nie robi... Ale jak pewien politykier powiedział, że te drogi cyt. " są cywilizacyjnie przejezdne", raczej mamy "cywilizacyjne dziury" w jezdni a zawieszenie dostaje za swoje...
DOMINO
DOMINO 23.07.2016, 09:46
Ale Wy nie widzicie, że ten Pan się lansuje a nie mówi o bezpieczeństwie. To PO pierwsze. PO drugie niech wpierw spojrzy na siebie jakie zagrożenie stwarza na mieście ciągle gadając przez telefon!!!! On może bo jest rozszarpywany przez media :-)
lans
lans 23.07.2016, 14:41
POlityka który teraz twierdzi, że jest za PISem...
Czytelnik
Czytelnik 22.07.2016, 21:21
Żenujące!!!!! Pewnie go POprosili i wcale sam się nie pchał. Nie POtrafi się wysłowić.
ten to ma parcie w media
ten to ma parcie w media 22.07.2016, 17:57
gdzie nie spojrzę to wyskakuje rzecznik POlicji

Pozostałe