Nagrody dla pracowników społecznych

  • 27.07.2016, 13:17 (aktualizacja 01.08.2016, 12:12)
  • Mat. nadesłane
Nagrody dla pracowników społecznych
Pracownicy Miejskiego i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Kościerzyny zostali nagrodzeni na swoją pracę. Uroczystość odbyła się we wtorek 26 lipca w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku.

Medale za Długoletnią Służbę wręczał w imieniu prezydenta RP wojewoda Dariusz Drelich. Odznaczeni zostali pracownicy społeczni z Gdańska, Liniewa, Tczewa i Kościerzyny. Wojewoda podkreślał, że ich praca to ciężka misja i wyraził radość z tego, że pomimo tych trudów, pełnią służbę od wielu lat.

 

Złote Medale za długoletnią służbę otrzymali:

1. Janina Czaja

2. Renata Berth

3. Ewa Kolińska

4.Gabriela Formela

5. Aleksandra Rożek

6. Wiesława Słomińska

7. Elżbieta Syrocka - Stencel

8. Urszula Wiczewska

9.Gizela Wojaczek

 

Srebrny Medal:

1. Dorota Brzoskowska

2. Rafał Burandt

3. Iwona Mierska

4. Aldona Piekarska

5. Dorota Wejher

 

Brązowy Medal:

1. Beata Duzowska -Zielke

2. Magdalena Piotrowska -Pióro

3. Katarzyna Stencel

 

 

Mat. nadesłane

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (103)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 02.09.2016, 21:29
Tak to prawda Drodzy Mieszkańcy Kościerzyny Pani Czaja odchodzi niedługo na emeryturę (w sumie już jest na niej) ale za to jej córka już pracuje w urzędzie podobnie jak dwie nowe osoby. Przy czym nie było żadnego ogłoszenia o wolnym stanowisku, wszystko jak zwykle w naszym mieście jest załatwiane "po znajomości". Ciekaw jestem tylko czy to wszystko jest legalne i uczciwe???
pan Majewski
pan Majewski 03.09.2016, 08:25
POwie, że NIC NIE MÓGŁ ZROBIĆ...
Plotki?
Plotki? 17.08.2016, 17:27
Czy to prawda, że Pani Dyrektor odejdzie na emeryturę a następnie obejmie obowiązki pełniącej dyrektora! Czy to prawda, że konkurs wyłoni nowa Panią Dyrektor, która jest w ciąży, a która to właśnie zastąpi Pani Dyrektor... Takie plotki słychać na mieście i aż rzygać się chce, że wszystko w tym mieście jest ustawione!
tu nagrody od Burmistrza
tu nagrody od Burmistrza 10.08.2016, 07:20
a teraz dowiadujemy się, że Miasto będzie musiało dopłacić ponad 750 tyś zł do ZGW... ilu potrzebującym rodzinom można by za te pieniądze pomóc? Ile dobrych inwestycji w mieście można by zrealizować? Kadencja NIC NIE MOGĘ trwa a bałagan coraz większy.
CZAS NA ZMIANY
CZAS NA ZMIANY 08.08.2016, 07:03
Kościerzyna potrzebuje odświeżenia elit rządzących, czas NIE SPEŁNIONYCH obietnic już minął, sam pijar to za mało
mam dość
mam dość 09.08.2016, 06:55
czas obłudy i zakłamania przedstawicieli .... minął, CZAS NA ZMIANĘ, już czas aby ludzie słabi, bez wolni i bez pomysłu na władzę odeszli w niepamięć
ja
ja 06.08.2016, 22:25
Chciałabym pełnić taką "ciężką misję". Ciężka misja to pomagać jako wolontariusz dzieciom w Afryce, itp.
do Tomka
do Tomka 06.08.2016, 19:17
będziesz zagrożeniem dla obecnych-radzę iść,może czegoś ich nauczysz;chociaż na początku może być ciężko,ale bez załamki-dasz radę;już proponuję ciebie na dyrektora bo nie jesteś z nikim jeszcze w układach a z tego co wiem-to młodzi ludzie tego nie lubią-Twoje szanse są ogromne...do młodych świat należy,zmieniaj tej zgoszchniały układ
nie będzie żadnym zagrożeniem
nie będzie żadnym zagrożeniem 07.08.2016, 08:27
to człowiek z "grupy" który ma "zamieszać" w necie
Tomek
Tomek 06.08.2016, 17:36
Czy warto do MOPS w Kościerzynie iść na staż? Ukończyłem w tym roku magisterkę na Wydziale Prawa i Administracji na UG (specj. prawo w administracji i gospodarce) obecnie na ukończeniu studia podyplomowe z legislacji administracyjnej. Lubię pomagać ludziom dlatego interesuje mnie staż w MOPS-ie. Obecnie wiele się słyszy, że stażyści są traktowani jak "niewolnicy" XXI wieku i nie chcę "wtopić".
Do Tomka
Do Tomka 06.08.2016, 23:14
Jeśli naprawdę chcesz znaleźć odpowiedź na własne pytanie, to musisz się wyciszyć i zadać je samemu sobie. Uwierz w siebie i w to co czujesz, bo odpowiedź jest w Tobie. Nigdy nie oczekuj odpowiedzi od innych! Idź zawsze swoją drogą! :-)
I nie zapomnij, że ważne jest to, czego chcesz Ty, a nie Twoje ego!

Do Tomasza
Do Tomasza 06.08.2016, 20:55
Tomaszu bez obrazy, ale te studia musiały Ci naprawdę niewiele dać, gdy szukasz rady na forum, gdzie ktokolwiek może Ci radzić cokolwiek bardzo anonimowo i stronniczo i nie jest w większości to ani merytoryczne ani prawdziwe. Jeżeli studia nauczyły Ciebie czerpania tak ważnej wiedzy jak podpisanie umowy stażowej powiedzmy na rok według opinii z forum internetowego, to naprawdę powodzenia. Zgadzam się z Tobą, że stażysta, to niewolnik, ale w obecnych czasach i większość pracowników będących na najniższej krajowej to niewolnicy. Są firmy które lepiej lepiej płacą i szanują ludzi i takiego pracodawcy Ci życzę. N
do 20;55
do 20;55 06.08.2016, 21:24
w necie każdy może pytać o co chce. A może się czegoś obawiasz?
skoro
skoro 06.08.2016, 09:03
Mops to prywatny folwark pani Janiny to miała prawo zatrudnić kogo chciała i burmistrzowi g... do tego
do pana Majewskiego
do pana Majewskiego 05.08.2016, 17:41
Proszę o zajęcie się zatrudnieniem przez pracownika MOPS członka rodziny. Proszę o podanie do publicznej wiadomości na jakich zasadach osoba ta została zatrudniona, na jakie stanowisko, czy odbył się konkurs lub czy było ogłoszenie o wolnym etacie, ile osób zgłosiło się do pracy na to stanowisko, kto dokonał wyboru osoby zatrudnionej. Jednocześnie proszę o dokonanie sprawdzenia ile jeszcze podobnych przypadków jest w podległych panu jednostkach.
panie Majewski
panie Majewski 08.08.2016, 07:00
czekamy na pana reakcję w sprawie podejrzenia zatrudnienia osoby spokrewnionej z dyrektorem MOPS, czekamy na pana działania w sprawie katastrofalnej sytuacji finansowej w Związku Gmin Wierzyca gdzie jest pan członkiem zarządu, czekamy na pana reakcje w sprawie nieprzyjemnych zapachów z oczyszczalni ścieków, podobno jest pan człowiekiem UCZCIWYM i PRAWYM?
czas upływa
czas upływa 07.08.2016, 08:30
a pan Majewski nie zajmuje się ważnymi sprawami, weźmy na przykład sprawę zatrudnienia osoby spokrewnionej z dyrektorką MOPSu...NIC cisza, panie Majewski przecież pana ludzie piszą, że jest pan UCZCIWY?
Szczery
Szczery 08.08.2016, 15:58
A gdzie jest taki zakaz ? Jeżeli nie ma stosunku bezpośredniej podległości służbowej to nie ma zakazu zatrudnienia takiej osoby.
Sugeruje zapoznać się z ustawą

Art. 26 ustawy z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. nr 223, poz. 1458 z późn. zm.).
a gdzie
a gdzie 09.08.2016, 06:51
uczciwość i moralne wartości pana Burmistrza? Czyli można zatrudniać krewnych i znajomych i NIE MA Z TYM PROBLEMU?
Do zbulwersowanej !
Do zbulwersowanej ! 05.08.2016, 10:39
Masz znowu kolejny problem do burmistrza ? Odczep się wreszcie od niego. Co ma burmistrz do zatrudniania w jednostkach ? Jak umiesz rządzić lepiej od niego to wystartuj w wyborach za dwa lata. Tylko zadbaj już teraz o siebie bo na plakatach trzeba jakoś wyglądać a z tym moze być nienajlepiej.
DOMINO
DOMINO 06.08.2016, 08:25
Jacuś nie pajacuj. Nie POgrążaj już Michała
do Komisjantów
do Komisjantów 05.08.2016, 11:51
taka prawda ciągłe ataki na burmistrza prowadzone przez 3 sfrustrowane osoby których notowania po akcji z komisją drastycznie spadły, a wcześniej też nie były najlepsze. Wciąż poruszają te same tematy, wciąż na okrągło w każdym poście to samo. Ludzie opanujcie się bo to jest nudne. Zacznijcie coś robić dla innych, działajcie, rozwijajcie się. Taki jad jaki macie zniszczy przede wszystkim Was.
brzydki język asystenta burmistrza
brzydki język asystenta burmistrza 05.08.2016, 11:20
a feeee jaki burmistrz taki asystent
Zbulwersowana!
Zbulwersowana! 05.08.2016, 10:12
Chciałabym zapytać czy to prawda, że Pani Czaja zatrudniła w MOPS Kościerzyna swoja córkę??? Jeśli tak to czekam na reakcję burmistrza!
to SKANDAL
to SKANDAL 05.08.2016, 11:21
czyli mamy wierzchołek "góry" kościerskiego "układu"
...
... 05.08.2016, 10:17
ano, prawda to... prawda...
taka ciekawostka
taka ciekawostka 05.08.2016, 09:35
Związek Gmin Wierzyca ma osobowość prawną posiada NIPi REGON dlaczego Majewski i jego poprzednicy nie wykazują tego faktu w swoich oświadczeniach majątkowych? Zatajenie prawdy w oświadczeniach jest przestępstwem.
Grześ
Grześ 05.08.2016, 12:48
chodzi tobie o to że Majewski zasiada w zarządzie ZGW a nie ujawnia tego w oświadczeniu ? też to zauważyłem.
Pisz na temat
Pisz na temat 05.08.2016, 09:50
artykuł o MOPS a Ty o ZGW?? Czyś Ty znowu na anty kampanię Majewskiego fora pomylił? Pisz na temat jak potrafisz logicznie myśleć.
ciekawe
ciekawe 05.08.2016, 08:08
jak pan Majewski chce wytłumaczyć mieszkańcom dopłaty do Związku Gmin Wierzyca w kwocie około 756 tyś zł do grudnia 2016 roku, spodziewam się tez podwyżek za śmieci... bo dług rośnie i jest już ponad 6 mln. zł., ciekawe z jakich inwestycji zrezygnują radni Rady Miasta aby zapłacić ogromna kwotę do ZGW gdzie członkiem zarządu jest burmistrz miasta Kościerzyna pan Majewski.... zdaje się, że miasto Kościerzyna nie wystąpiło z ZGW i nadal będzie członkiem ZGW w 2017 roku... ciekawe jakie wnioski z tego wyciągną mieszkańcy?
to jest bardzo ciekawe!
to jest bardzo ciekawe! 05.08.2016, 11:26
czy pan Majewski zdaje sobie sprawę, że naraża miasto Kościerzyna na niepotrzebny wydatek? to można zaliczyć do NIEGOSPODARNOŚCI!
oj Komisjanci Komedianci
oj Komisjanci Komedianci 05.08.2016, 12:34
Komisja już raz chciała zarzucić burmistrzowi niegospodarność, potem Regionalna Izba Obrachunkowa powiedziała co o tym myśli i o całej komisji, a teraz widzę znowu bajka się powtarza
DOMINO
DOMINO 06.08.2016, 08:29
Jaca, Jaca, Jaca...
wituś
wituś 04.08.2016, 20:20
Od dawna (już jako gimnazjalista) zastanawiałem się "jak to zrobić, by nic nie robić, a dużo zarobić"... Piszecie, że pracownik opieki jest takim szczęściarzem? No, nie wiem... Może skończę studia? Eeee, tam! Nie mam pieniędzy, nie mam głowy do nauki, no i nie bardzo mi się chce tak spędzić życie. Zapomogę dostaję, śpię ile wlezie, pracować nie muszę (bo zapomoga mi się należy).
pamiętajmy to Majewski
pamiętajmy to Majewski 04.08.2016, 08:34
nie zapomnimy tego panu Burmistrzowi przy wyborach,
na dobranoc
na dobranoc 04.08.2016, 22:20
zapamiętaj lepiej zasady działania komisji rewizyjnej ;0)
Wróżka bis
Wróżka bis 04.08.2016, 06:52
Niektórzy naprawdę zasługują na ten medal, ale w większości ich tu niestety nie ma. Ja gratuluję Pani Wojaczek i Panu Rafałowi, to naprawdę wartościowi ludzie. A Janinka to już przesadziła - ale ma już wszystko gdzieś, odchodzi na wysoką emeryturkę - dzięki samorządowej posadce, swoją następczyni już namaściła wraz z Michałkiem (który oczywiście przeprowadzi konkurs jak dyrektorka odejdzie hehe i wygra wiadomo Sylwia T-G) . Brudne to wszystko!
mania
mania 04.08.2016, 00:38
ten temat nie schodzi z ust mieszkańców-jak ci nagrodzeni będą patrzeć w oczy kościerzakom;w mieście aż huczy z oburzenia,kto wpadł na tak idiotyczny pomysł?? czyj to był pomysł,aby wprowadzić taki szum i niezadowolenie???
siux
siux 04.08.2016, 08:28
A piszcie sobie, piszcie. I tak mają to wszystko - gdzieś.
Pośmieją się tylko z tej fali rozgoryczenia, a za rok i tak znów nagroda z awansikiem.
Rączka rączkę myje .... itd
pamiętajmy to Majewski
pamiętajmy to Majewski 04.08.2016, 08:28
nie zapomnimy tego panu Burmistrzowi
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 04.08.2016, 08:23
Wyobraź sobie, że nie wszyscy żyją MOPS-em. 99% mieszkańców (albo i więcej), ma to w głębokim poważaniu. Takimi sprawami żyją niektórzy pracownicy tej instytucji oraz frustraci - frustratki.
a fe asystencie
a fe asystencie 04.08.2016, 08:31
tylko atakować POtrafisz, nic merytorycznej dyskusji, słaby asystent słabego burmistrza
do komisyji
do komisyji 04.08.2016, 09:14
Uwielbiam czytać wpisy członków komisji rewizyjnej na wszystkich stronach tego portalu. To tak jakby czytać kawały z rana. Człowiek się pośmieje z Waszej frustracji i chęci zemsty tak bardzo nieskutecznej i ma zaraz dobry nastrój przez cały dzień.
mały człowieku
mały człowieku 04.08.2016, 09:17
.......................................................
do komisjanta
do komisjanta 04.08.2016, 09:33
komediancie komisjancie uwielbiam Ciebie, jesteś niezwykły jak się gotujesz z nerwów, gdy chcesz ośmieszyć wspaniałego burmistrza na wszelakie sposoby, a Ci się to nie udaje
Panie Majewski
Panie Majewski 03.08.2016, 07:39
tu pan przesadził i to bardzo!
przesadzone
przesadzone 03.08.2016, 08:28
ostatnie podrygi komisji
panie konkol
panie konkol 03.08.2016, 19:22
słabe nawet jak na pana
Panie Majewski
Panie Majewski 03.08.2016, 07:38
tu pan przesadził i to bardzo!
przesadzone
przesadzone 03.08.2016, 08:28
ostatnie podrygi komisji
Niznana
Niznana 02.08.2016, 22:55
Prawda,tylko w oczy świeci!!!!Bo sie wyźarła!!!

Pozostałe