Otwarcie PODR w Lubaniu - REPORTAŻ

  • 29.07.2016, 11:00 (aktualizacja 19.02.2018, 11:36)
  • admin 24
Otwarcie PODR w Lubaniu - REPORTAŻ
Przygotowaliśmy dla naszych Widzów obszerny reportaż z uroczystości otwarcia nowej siedziby Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Poniżej prezentujemy również prezentację, z której dowiedzieć się można, jak w latach 2010-2016 funkcjonował ośrodek oraz jakie są plany jego rozwoju.

 

admin 24

Zdjęcia (43)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ogrodnik
ogrodnik 04.08.2016, 18:28
niewygodne artykuły z negatywnymi komentarzami giną jak pchły po azotoxie
Anna
Anna 01.08.2016, 20:29
Ilość widzów Mistrzostw Polski impoooooooooooonująca. Wójt Dziemian z kosą i kilku uczestników tylko pogratulować frekwencji.
A wiecie że
A wiecie że 01.08.2016, 11:48
W dziemianach były mistrzostwa Polski.
W jakiej gminie jest taka impreza?
W ŻADNEJ! !!!!!!!!
Mogą nam wszyscy zazdrościć! !!!
Teraz już wiemy
Teraz już wiemy 01.08.2016, 21:53
Niezły pomysł ! Ktoś w końcu musiał pole proboszcza wykosić :-)
Mieszkaniec Dziemian
Mieszkaniec Dziemian 01.08.2016, 20:14
A co jeszcze oprócz tego w tych Dziemianach się dzieje, bo jakoś nic innego nie widać
Olek jak z żyrnala.....
Olek jak z żyrnala..... 01.08.2016, 10:22
pod warunkiem,że nic nie mówi
absurdy
absurdy 31.07.2016, 21:46
czy to ważne kto będzie tym dyrektorem???ludzie-macie jedno życie i przeżyjcie je godnie a nie uganiajcie się za stołkami-potem wkradnie się jakieś choróbsko i największa kasa nie pomoże.Niektórzy ludzie zachowują się jak HIENY-gonią za kasą i sławą!!!! po co wam to???? nie potraficie żyć normalnie??? Nikt się nie rodzi dyrektorem,więc po co ta pogoń-bądźcie normalni.Za stołkami uganiają się małe ludziki o zawyżonej samoocenie
i kto to mówi?
i kto to mówi? 01.08.2016, 07:34
proszę spojrzeć w lustro
nienawiść oślepia
nienawiść oślepia 31.07.2016, 19:05
Jak można takie głupoty pisać! Wasza nienawiśc do Majewskiego I Dargacza musi być wielka, skoro najpierw sugerujecie,że dyrektorem PODR zostaną 2 krewni burmistrza, apotem córka radnego. Nie znam się na tych sprawach, ale jedno wiem na pewno, że 3/4 dyrektorów na pewno nowe władze nie wybiorą. PIS działa od początku racjonalnie - dyrektorem na pewno nie będą dzieci Majewskiego i Dargacza, choć na pewno słyszałam, że to bardzo inteligentne dzieci.
ha ha ha
ha ha ha 31.07.2016, 19:24
bu ha ha ha co za głupoty
obserwator
obserwator 31.07.2016, 10:41
pan Aleksander niesamowicie sprężony i nerwowy-pewnie zdaje sobie sprawę,że lokal przygotowuje dla następcy,może go Daro zatrudni na swoim rancho,które jest zadłużone po uszy. Wszystkie nominacje partyjne mają krótkie nogi-dlatego trzeba być dobrym w swojej dziedzinie a nie ślizgać się po "desce partyjnej,która jest czasami śliska i sękata"
gazeciarz
gazeciarz 31.07.2016, 10:30
a kiosk z gazetami jest w Lubaniu????
demot
demot 29.07.2016, 18:51
Ponoć nowym Dyrektorem PODRu ma zostać córka - radnego Tomka Dargacza ????
mark
mark 31.07.2016, 18:57
Te z Politechniki? A która, ta z informatyki czy matmy?
xx
xx 30.07.2016, 15:56
ponoć nowym dyrektorem zostanie mąż tajemniczej żony ;)
nie
nie 30.07.2016, 07:11
nowym dyrektorem PODRu zostanie siostra żony właściciela firmy transportowej z Kościerzyny....
a ja czuję,
a ja czuję, 29.07.2016, 14:06
że pan Mach już długo dyrektorem nie będzie...a zmiany będą duże.
Mach amed
Mach amed 29.07.2016, 13:15
widzę przeogromne zainteresowanie Machem i jego przenosinami. Pewnie pracownicy z 3 miasta bardzo się cieszą ;0) Pozdrawiam Was i miłych dojazdów życzę ;0)
kiki
kiki 30.07.2016, 17:16
a co rura cię boli, że nie masz roboty w Lubaniu?

Pozostałe