"Disco Polo zagości już na stałe w kalendarzu imprez"

  • 19.08.2016, 10:02 (aktualizacja 19.08.2016, 15:56)
  • admin 24
"Disco Polo zagości już na stałe w kalendarzu imprez"
O tym, co podczas wakacji działo się w naszym mieście rozmawiamy z Janem Dittrichem - dyrektorem Kościerskiego Domu Kultury.

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pan Majewski
pan Majewski 16.09.2016, 08:31
to wspaniały, dobry i prawdomówny człowiek, wszyscy możemy na niego liczyć, wszystkim pomoże, przyjmuje w każdy wtorek od 7 do 17. Przyjdź a nie pożałujesz!
Kościerzak
Kościerzak 16.09.2016, 08:34
Powyższy komentarz to działania przeniesione z Monitora Kościerskiego. Wiadomo przez kogo pisanego. Monitor panu został zabrany, czy dlatego jest Pan tak sfrustrowany? Po co te wpisy, po co te brednie, weź pan się w końcu za siebie. Co za politykę Pan uprawia? Pana zachowanie jest co najmniej delikatnie mówiąc chore.
panie Konkol
panie Konkol 16.09.2016, 08:35
pan sam nie wierzy w pana Burmistrza?
Burmistrz Miasta Michał Majewski
Burmistrz Miasta Michał Majewski 15.09.2016, 13:15
to człowiek uczciwy, prawdomówny i pełen dobrych intencji, każdemu pomoże, przyjdź we wtorek od 7 do 17 i przekonaj się!
PO sezonie
PO sezonie 05.09.2016, 09:45
wszystko zostaje jak dawniej: pan Dittrich dyrektorem KDKu, pani Preiss zajmuje się "robieniem mydełek" a pracownicy KDKu maja czas na chodzenie po mieście...oby do końca roku.
Ania
Ania 01.09.2016, 14:30
Na warsztaty wokalne z panem Konradem Mastylo zostaly zaproszone" wybrane osoby".....nie kazdy moze uczestniczyc!!!!chociaz ma talent!
Wrrrrr
Wrrrrr 19.08.2016, 16:00
Ludzie dajcie jakiegos młodego energicznego dyrektora do tej placówki co rozchuśta kościerzynę za te same pieniądze tak ze sam Pan Ditrich będzie pod sceną skakał - błagam !!!!!!!!!!
Dziemianiak
Dziemianiak 19.08.2016, 14:33
W Dziemianach też jest niepotrzebny dyrektor Ośrodka Kultury, za zaoszczędzone pieniądze można by zrobić tyle imprez że hej.
Wystarczy zaprosić gwiazdy i włączyć światła w dziemianskim Betlejem, wydrukować plakaty i gotowe.
Jasiek D.
Jasiek D. 19.08.2016, 13:20
Nom, ym na pewno, zawsze można nie przyjść - tekst roku. Hahaah nie podoba się - to wypier...
czytelnik