"Historia uczy wyciągać wnioski na przyszłość"

  • 26.08.2016, 11:56 (aktualizacja 26.08.2016, 12:15)
  • admin 24
"Historia uczy wyciągać wnioski na przyszłość"
O wielkim zamiłowaniu do historii Agnieszka Wróblewska porozmawiała z Marianem Seydą. Gość „Rozmowy Tygodnia” jest nie tylko nauczycielem, ale też członkiem Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Hymnu Narodowego. Od 2007 roku przy towarzystwie działa sekcja fizylierów - rekonstruktorów z okresu Księstwa Warszawskiego w składzie: Wiesław Bączkowski, Wiesław Piwowarczyk, Arkadiusz Wysiecki, Grzegorz Kudzin i właśnie Marian Seyda. Jak wygląda życie tych podróżników w czasie?

 

admin 24

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

prawda
prawda 03.10.2016, 18:31
Maryś byłby również dobrym biskupem
Burmistrz Miasta Michał Majewski
Burmistrz Miasta Michał Majewski 16.09.2016, 08:29
tylko on jest sprawiedliwy, dobry i uczciwy. Wszystkim pomoże, przyjmuje we wtorki od 7 do 17, przyjdź a nie pożałujesz!
Kościerzak
Kościerzak 16.09.2016, 08:30
Powyższy komentarz to działania przeniesione z Monitora Kościerskiego. Wiadomo przez kogo pisanego. Monitor panu został zabrany, to pan zachowuje się jak naćpany. Po co te wpisy, po co te brednie, weź pan się w końcu za siebie. Co za politykę Pan uprawia? Pana zachowanie jest co najmniej delikatnie mówiąc chore.
do pana Konkol
do pana Konkol 16.09.2016, 08:34
pan sam nie wierzy w pana Burmistrza?
Burmistrz Miasta Michał Majewski
Burmistrz Miasta Michał Majewski 15.09.2016, 13:13
człowiek uczciwy, prawdomówny, zawsze dotrzymuje danego słowa, każdemu pomoże, przyjdź we wtorek od 7 do 17 i przekonaj się jaki to wspaniały człowiek.
Historia uczy wyciągać wnioski na przyszłość
Historia uczy wyciągać wnioski na przyszłość 31.08.2016, 09:42
zatem pomyśl i je wyciągnij a wszyscy będziemy zadowoleni
eee23333
eee23333 30.08.2016, 13:35
Oj Maryś Maryś! Szkoda gadać...
Marcin
Marcin 27.08.2016, 18:17
O! Marian. Witaj Marianie. Miło Ciebie widzieć. Fajną masz czapkę.

Pozostałe