NAUCZ SIĘ PŁYWAĆ NAD GAŁĘŹNYM

  • 10.08.2015, 16:23
  • Redakcja koscierzyna24.info
NAUCZ SIĘ PŁYWAĆ NAD GAŁĘŹNYM
Do końca wakacji zostało jeszcze kilka tygodni. Dzieci oraz dorośli mogą się jeszcze zapisać na bezpłatną naukę pływania, która odbywa się od poniedziałku do soboty od 9.30 do 11.30 nad jeziorem Gałęźnym. Nauka trwa już od początku lipca, a skończy się z ostatnim dniem wakacji.

Zajęcia przeznaczone są dla osób, które dopiero chcą nauczyć się pływać, a także dla tych, którzy chcą udoskonalić swoją technikę. Najmłodsza uczestniczka ma trzy lata. Obenie zapisanych jest 90 osób, a pogoda za oknem na pewno działa motywująco, aby skorzystać z darmowych lekcji.
Przypomijmy, że założycielem i inicjatorem darmowch lekcji pływania nad miejskim kąpieliskiem był Romuald Wołodzko, sportowiec i społecznik. Przez kilkanaście lat podczas wakacji prowadził bezpłatną szkółkę pływania. To postać bardzo ważna dla ratowników, którymi przewodził. Teraz kontynuują jego misję nad jeziorem Gałęźnym – w miejscu, które od zeszłego roku nosi nazwę Parku imienia Romualda Wołodźki. Zachęcamy więc do uczęszczania na lekcje, by nauczyć się pływać, albo rozwijać swoje umiejętności.

 

Redakcja koscierzyna24.info

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe