Srebro Mistrzostw Świata dla zawodniczki kościerskiego klubu Champion

  • 06.09.2016, 11:21 (aktualizacja 08.09.2016, 11:10)
  • KS Champion Kościerzyna
Srebro Mistrzostw Świata dla zawodniczki kościerskiego klubu Champion KS Champion Kościerzyna
Wiktoria Kolczyk zostaje V-ce Mistrzynią Świata Kadetów w formule light-contact w kat. wagowej -46kg. Jest to najwyższe osiągnięcie Naszej zawodniczki.

 

Wiktoria została powołana do kadry w formule kick light oraz light contact. Walczyć o Mistrzostwo Świata przyjechało prawie 1700 zawodników z 47 krajów.

Pierwszy pojedynek stoczyła w formule light contact z reprezentantką RPA, która nie stanęła na drodze po upragnione złoto. Tego samego dnia zawalczyła również w formule kick light prowadząc od samego początku na punkty jednak reprezentantka Hiszpanii nabawiła się kontuzji, która decyzją sędziów spowodowana była przez Naszą zawodniczkę i została zdyskwalifikowana z dalszego udziału w tej formule. Trzeba było skupić się na  półfinałowym pojedynku w light contact z reprezentantką Słowenii. Po zaciętym pojedynku udało się wygrać i stanąć do finału z Niemką.

Walka finałowa była bardzo emocjonująca i toczyła się w bardzo szybkim tempie. Ostatecznie nie udało się wygrać tego pojedynku i to ręka Roderburg Sila (Niemcy) powędrowała do góry. Tym samym Nasza zawodniczka stoczyła 3 ciężkie walki, które dały jej srebrny medal i ogromny bagaż doświadczeń. Wielkie gratulacje dla Wiktorii oraz trenerów!

KS Champion Kościerzyna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe