Policjanci z wizytą w szkołach

  • 20.09.2016, 09:45 (aktualizacja 21.09.2016, 12:10)
  • KPP w Kościerzynie
Policjanci z wizytą w szkołach
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Nowych Polaszkach i Starej Kiszewie.
 
Podczas spotkań mundurowi przypomnieli, jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Ważnym punktem spotkań było uwrażliwienie najmłodszych, aby przypominali rodzicom o zapinaniu pasów bezpieczeństwa, właściwym przewożeniu dzieci w fotelikach oraz noszeniu elementów odblaskowych.
 
Policjanci ds. prewencji kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie gościli w Szkole Podstawowej Nowych Polaszkach i Starej Kiszewie. Funkcjonariusze spotkali się z uczniami tych szkół. Podczas zajęć policjanci omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Przekazano maluchom, aby przypominali rodzicom o zapinaniu pasów bezpieczeństwa, przewożeniu dzieci w fotelikach oraz noszeniu elementów odblaskowych zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.
 
Na zakończenie mundurowi zaprezentowali maluchom sprzęt służbowy, a ponadto każdy z przedszkolaków miał możliwość usiąść za kółko policyjnego radiowozu. Technik kryminalistyczny pokazał metody ujawniania śladów oraz każdy uczeń mógł wykonać swoją odbitkę dłoni.
KPP w Kościerzynie

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zmiana Komendanta Powiatowego
zmiana Komendanta Powiatowego 20.09.2016, 17:52
dobrze im zrobiła
wspaniała akcja
wspaniała akcja 20.09.2016, 14:36
dobrze, że mamy nowego Komendanta Policji to dzięki jego zaangażowaniu mamy tyle pozytywnych zmian w Kościerskiej Policji
system
system 20.09.2016, 15:09
najważniejsze żeby szanował podwładnych, a nie tak jak Tofik....
nareszcie
nareszcie 20.09.2016, 11:58
nasi funkcjonariusze wyjechali na tereny ościennych Gmin, tam tez są dzieci i też potrzebują informacji od stróżów prawa

Pozostałe