Powstają nowe ulice: Kalinowa i Wrzosowa (galeria zdjęć)

  • 13.10.2016, 10:15 (aktualizacja 17.10.2016, 13:53)
  • Urząd Miasta Kościerzyna
Powstają nowe ulice: Kalinowa i Wrzosowa (galeria zdjęć)
Trwa budowa ul. Kalinowej i Wrzosowej. Długość budowanego ciągu ulic wynosi ok. 750 m.

Obecnie trwają prace związane z budową kanalizacji deszczowej w ul. Kalinowej. W ramach zadania wykonane zostaną m.in. nawierzchnia asfaltowa, chodniki, ścieżki rowerowe, zatoka autobusowa oraz oświetlenie uliczne. Wykonawcą jest firma PUDM S.A. z Kościerzyny. Wartość inwestycji wynosi ponad 2,1 mln zł. Termin zakończenia prac przewidziany jest na listopad bieżącego roku.

Urząd Miasta Kościerzyna

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rafał
Rafał 20.10.2016, 06:57
Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że poza osiedlem przy TECSO, mamy też inne zaniedbane osiedla w mieście. Jakie? Proszę pojechać i zobaczyć jak wyglądają drogi na ulicach: Osiedle za Lasem, Kopernika czy Słoneczna...
Magdalena K
Magdalena K 18.10.2016, 13:53
Cieszę się, że te ulice powstają, niesamowicie poprawi nam się komfort życia.
łatwiej dojedziemy na zakupy
łatwiej dojedziemy na zakupy 18.10.2016, 14:39
taaaa
Rafał
Rafał 18.10.2016, 07:38
Dojazd do Mrówki i Biedronki będzie, teraz czas pomyśleć o dojeździe do PSB oraz do Kościoła. Mieszkańcy takich ulic jak: Żurawinowa, Jeżynowa, Leszczynowa poczekają...tak na marginesie to może któryś radny zainteresuje się brakiem bezpłatnego parkingu przy Szpitalu? A już szczytem chamstwa i pogardy dla pacjentów jest pobieranie opłat od seniorów z widocznymi schorzeniami narządów ruchu!
Łąkowy
Łąkowy 18.10.2016, 08:20
Czy będzie dojazd do Mrówki i Biedronki?? Oczywiście na łąkę zawsze możesz dojechać, odwiedzisz też Motylka i Pajączka ;0)
ja
ja 15.10.2016, 17:53
Gratulacje dla pana MIchała Kujacha. Dobrze Pan kręcił się przy tej inwestycji!t
Mieszkaniec Kalinowej
Mieszkaniec Kalinowej 13.10.2016, 21:25
Jeszcze trochę utrudnień, ale już listopadzie będzie nowa droga. W końcu będzie afalt.
jan
jan 13.10.2016, 19:38
http://wiadomosci.gazeta.pl/wi…
jan
jan 14.10.2016, 12:43
No, Bonkowski ma swój styl. Wie jak ośmieszyć ***ujących inaczej. A wiecie, że rekordziści miewali grubo ponad 100 partnerów? Nie mogą się odnależć w swoich zboczeniach, strasznie są zagubieni. Dlaczego? Bo Bog zaplanował to zupełnie inaczej. Jednak oni wolą żyć po swojemu. Dobrze, że w Polsce homoniewiadomych nie jest większość, bo za 70-80 lat Polaków zamiast 37 mln, byłoby gdzieś ok. 3-5 mln, i to pewnie większość stanowliliby staruszkowie. A za 100 lat najmniejszy rosyjski oddział zdobyłby teren całej Polski.
Morg
Morg 14.10.2016, 13:50
No tak , wbić pal w piach na plaży i pokrzyczeć na kochających inaczej. Koniec działań. Gratuluję panie senatorze Bonkowski. Może warto brać ze sobą swojego nowego asystenta. On też jest mistrzem rozpierduchy zamiast konstruktywnych działań.
Janusz
Janusz 14.10.2016, 13:06
Bonkowski ma na pewno swój styl, dlaczego nie pojechał tam żoną pokazał by jak wygląda prawdziwa rodzina, jak oni powinni żyć. Powinien pokazać im prawdziwy przykład a nie krzyk. Przykład stanowi lepsze działanie. Dlaczego nie wziął żony??
drogi Januszku
drogi Januszku 19.10.2016, 07:01
Rodzina to prywatność i największe dobro jakie może mieć dorosły człowiek, wychowanie dzieci to nie tylko odpowiedzialność ale też codzienna ciężka praca. Ty pewnie jeszcze nie masz własnej rodziny więc tego nie rozumiesz. Może kiedyś jednak dowiesz się jak to jest i wtedy nie będziesz pytał dlaczego na polityczne manifestacje nie zabierasz żony.
mieszkaniec
mieszkaniec 13.10.2016, 16:36
Jesteś niezorientowany! To burmistrz Majewski nie zgodził się, aby INTERMARCHE powstało w Kościerzynie. Francuzi powiedzieli Majewskiemu, że Czucha obiecał im wsparcie i pomoc przy inwestycji koło Piechowskiego. Majewski wycofał się z ustnych ustaleń POprzednika.
Burmistrz Majewski i Czucha
Burmistrz Majewski i Czucha 13.10.2016, 11:33
cytując klasyka: "mili państwo" wspaniałą inwestycje zafundował nam Burmistrz, wraz ze swoim zapleczem rozwija Miasto na kierunku dojazdu do supermarketów. To dobra i POtrzebna inwestycja. Wdzięczny elektorat :)
Rafał
Rafał 13.10.2016, 20:34
Nie rozumiem takiego myślenia. Trzeba się cieszyć, że są budowane kolejne drogi w naszym mieście, a nie tylko narzekać.
Ilona
Ilona 13.10.2016, 20:49
Rafale drogi są budowane, remontowane. Sporo jest takich inwestycji w mieście, jednak są osoby które wszystko co dobre negują. Robią to po to by zdyskredytować obecną władzę. To się nazywa kampania. Oni popierają innych kandydatów, a Majewskiego chcą zniszczyć, dlatego obojętnie ile ulic będzie robionych, to wszystko będzie i tak na NIE.
Rafał
Rafał 14.10.2016, 07:43
Majewskiego nie potrzeba niszczyć, on sam się niszczy i zobaczycie to w zbliżających się dużymi krokami wyborach. Sami będziecie zaskoczeni wynikiem Waszego Burmistrza. Był czas kiedy można było rozmawiać, ja byłem do tego gotowy, teraz jest czas działania. POwodzenia!

Pozostałe