Kościerzyna. Podsumowanie działań "Bezpieczny pieszy"

  • 27.10.2016, 10:43 (aktualizacja 28.10.2016, 12:57)
  • KPP w Kościerzynie
Kościerzyna. Podsumowanie działań "Bezpieczny pieszy"
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie na terenie powiatu realizowali akcję „ BEZPIECZNY PIESZY”. Podczas tych działań funkcjonariusze ukarali 8 pieszych, naruszających przepisy ruchu drogowego. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

W poniedziałek na drogach powiatu policjanci ruchu drogowego kościerskiej komendy realizowali działania pod nazwą „BEZPIECZNY PIESZY”. Podczas tej akcji funkcjonariusze przede wszystkim kładli nacisk na bezpieczeństwo pieszych, którzy czasem są sprawcami wypadków drogowych. Policjanci ukarali ponad 21 osób, w tym 8 pieszych. Głównymi przewinieniami pieszych było przechodzenie w miejscach niedozwolonych czy przechodzenie przez jezdnię na świetle oraz nieużywanie obowiązkowych elementów odblaskowych po zmroku poza terenem zabudowanym.

Działania „PIESZY” są realizowane cyklicznie przez mundurowych i będą kontynuowane.

 

KPP w Kościerzynie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zbychu
Zbychu 02.11.2016, 09:23
piesi na pasach to gorzej niż święte krowy w Indiach-ktoś powinien im uświadomić,że pasy należy opuszczać jak najszybciej a oni by sobie robili na nich piknik-komórki,rozmowy,śmiechy,sprawdzanie zakupów i stoją na środku i mają wszystkich gdzieś.Druga sprawa-to rowerzyści na deptaku Rzemieślniczej-no to jest masakra-nigdy nie widziałem tam policji,a idioci ***ują jadąc z góry a piesi latają po poboczach
Bili
Bili 29.10.2016, 13:42
Wielki akcja i aż 21 ukaranych. A ile osób w tym czasie pełniło służbę? Przecież statystyki mówią same za siebie. A wystarczy spojrzeć co się dzieje na drogach w Kościerzynie. Pieszy - ŚWIĘTA KROWA. Dlaczego mandatu nie wystawią za rozmowę przez telefon na przejściu dla pieszych. W tym czasie jest on zajęty rozmową a nie bezpieczeństwem.
yop
yop 27.10.2016, 21:35
Zajmijcie sie tymi samobojcami co wlaza prosto pod kola na przejsciach bo ktos im do tych zakutych łbów nawbijal,ze maja pierszenstwo heheh,no moze i maja ale trzeba byc kompletnym idiota lub samobojca aby probowac sie taranowac z jadacym samochodem.
Pieszy
Pieszy 27.10.2016, 13:24
Akcja znicz, trzeźwy poranek, pieszy, rower itp. To znaczy że poza akcjami nikt dba o bezpieczeństwo i trzeźwość na drogach ?

Pozostałe