Policjanci odwiedzili uczniów SP nr 1 (GALERIA ZDJĘĆ)

  • 08.11.2016, 13:27 (aktualizacja 09.11.2016, 12:17)
  • KPP w Kościerzynie
Policjanci odwiedzili uczniów SP nr 1 (GALERIA ZDJĘĆ)
Kościerscy policjanci odwiedzili w czwartek Szkołę Podstawową nr 1 w Kościerzynie. Podczas spotkania z maluchami zostały omówione zasady bezpieczeństwa oraz praca policjantów. Uczniowie klas „0” z dużym zainteresowaniem słuchały co należy do zadań stróżów prawa.

W czwartek 3 listopada policjanci kościerskiej komendy, udali się z wizytą do klas „0” w Szkole Podstawowej nr 1 w Kościerzynie. Podczas spotkania omówione zostały zasady zachowania się podczas kontaktu z obcą osobą, podczas samodzielnego pobytu w domu oraz na podwórku. Przypomniano również zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych, komu mogą powiedzieć jak się nazywają, a komu nie. Dzieci pochwaliły się również swoją wiedzą na temat takich zachowań. Druga część upłynęła na omówieniu pracy policjantów w poszczególnych wydziałach. Mali słuchacze z dużym zainteresowaniem słuchały co należy do zadań stróżów prawa.

 

KPP w Kościerzynie

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Blokowiec kartuski
Blokowiec kartuski 13.11.2016, 14:53
Może Panowie Policjanci w końcu wezmą się za sprzedaż papierosów nieletnim na ulicy Kartuskiej i w kościerskich pseudo barach??? Wszyscy o tym wiedzą, wszyscy widzą tylko z nieznanych mi powodów nasza Policja zdaje się uciekać od problemu! Dzieci - dosłownie dzieci - codziennie przed, w trakcie i po szkołe wystają na Kartuskiej i kupują papierosy bez akcyzy, na sztuki! Jak długo jeszcze?
ależ
ależ 13.11.2016, 15:43
po co przecież z tego nie będzie relacji
to ciekaw aby z każdej wizyty w szkole robić relację
to ciekaw aby z każdej wizyty w szkole robić relację 08.11.2016, 18:08
gdyby tak wszyscy w Komendzie Policji tak robili to mielibyśmy tylko relacje z policyjnych odwiedzin w szkole, przedszkolu, domu, zakładzie, itd. Pan Policjant ma "parcie na szkło" i zawszelą cenę chce/musi być popularny.
ojej
ojej 08.11.2016, 16:42
nikt nie bije brawo?
Olek
Olek 08.11.2016, 17:03
oni słuchają i się uczą, pewnie nie wiesz, że tak też można ;0)

Pozostałe