27-latek okradł sklep i groził bronią ochroniarzowi

  • 13.07.2015, 14:22
  • Redakcja koscierzyna24.info
27-latek okradł sklep i groził bronią ochroniarzowi
Policjanci zatrzymali w piątek mężczyznę podejrzanego o dokonanie w sklepie rozboju z użyciem przedmiotu przypominającego broń. W sobotę mężczyzna został doprowadzony przez funkcjonariuszy do sądu, otrzymał sankcje w postaci 3-miesięcznego tymczasowego aresztowania. Zatrzymanemu za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawiania wolności.

W piątek o godz. 16.30 dyżurny kościerskiej policji został powiadomiony o rozboju, do którego doszło w jednym ze sklepów w Kościerzynie. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wychodząc ze sklepu został zatrzymany przez pracownika ochrony, bo wynosił ze sklepu skradzione przedmioty. Wywiązała się szarpanina pomiędzy mężczyzną a pracownikiem ochrony. Sprawca wyciągnął przedmiot przypominający broń palną i zaczął grozić, po czym uciekł. Natychmiast po zgłoszeniu sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego.

Praca funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania 27-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego, sprawcy tego zdarzenia. Mężczyzna został doprowadzony do komendy i usłyszał zarzuty. W sobotę stanął przed sądem, gdzie otrzymał 3-miesięczny tymczasowy areszt. Za dokonane przestępstwo zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

 

Redakcja koscierzyna24.info

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe