Idealny prezent ślubny

  • 17.09.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Idealny prezent ślubny
Ślub to uroczystość bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Najczęściej listę prezentów tworzą narzeczeni, a goście wybierają spośród nich to, co są w stanie podarować. Często dawane są po prostu pieniądze, które młodzi małżonkowie mogą później przeznaczyć na wybrany cel. Czy prezenty ślubne muszą być takie nudne i sztampowe? Na szczęście możliwości jest znacznie więcej, dlatego warto zastanowić się nad podarunkiem, który młodzi zapamiętają na całe życie.

Relaks w romantycznym wydaniu

Ślub jest wydarzeniem dość stresującym, dlatego warto podarować młodym małżonkom voucher na masaż lub do salonu SPA. Romantyczna noc marzeń lub weekend dla dwojga to prezent, który z pewnością ucieszy, ponieważ pozwoli nieco przedłużyć romantyczne chwile po ślubie. Taki wyjazd może być wykorzystany w wybranym przez małżonków terminie, np. po podróży poślubnej. Świetnym prezentem będzie też romantyczny rejs wycieczkowy dla dwojga, podczas którego młoda para zrelaksuje się i odpręży po weselu. Nieco bardziej zmysłowym podarunkiem będzie intymna sesja fotograficzna dla dwojga, która uwieczni niezwykłą więź między żoną i mężem.

Idealnym podarunkiem dla młodych małżonków może być kolacja dla dwojga. Można zdecydować się na kuchnię włoską, polską czy na modne, smakowite sushi. Romantycznym przeżyciem będzie również konna wyprawa dla dwojga lub pakiet pobytowy w luksusowym ośrodku. Każdy z wymienionych prezentów można zamówić na stronie https://prezentmarzen.com/slub/, gdzie można znaleźć też wiele ciekawych prezentowych inspiracji, nie tylko z okazji ślubu.

Niezapomniane przeżycia

Ślub jest z pewnością niezapomnianym wydarzeniem, które wspomina się przez całe życie. Prezent ślubny także może na długo zapaść w pamięć, zwłaszcza jeśli będzie to lot motoparalotnią dla dwojga lub widokowy lot balonem czy samolotem. Można też zafundować młodym skok ze spadochronem – takiego prezentu na pewno długo nie zapomną.

Wielbicielom tańca z pewnością spodoba się indywidualna lekcja tańca argentyńskiego lub salsy dla dwojga, a sportowcom przypadnie do gustu trening squasha, nauka jazdy na nartach czy akrobatyczny lot paralotnią. Niezwykłe przeżycia zapewni jazda monster truck dla dwojga lub ekstremalna wyprawa OFF-ROAD.

Grupa Tipmedia
Podziel się: