Gdzie na ślubną sesję plenerową w Gdańsku? Poznaj 3 ciekawe miejsca!

  • 04.10.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Gdzie na ślubną sesję plenerową w Gdańsku? Poznaj 3 ciekawe miejsca!
Sesja plenerowa to usługa oferowana w ramach fotografii ślubnej, na którą decyduje się zdecydowana większość nowożeńców. Pozwala uchwycić emocje towarzyszące ślubowi w wyjątkowym otoczeniu oraz doskonale uwiecznia wzajemne uczucia. Aby sesja plenerowa była udana należy niezwykle starannie wybrać miejsca, które będą tłem ślubnych fotografii. Jakie lokalizacje w Gdańsku szczególnie warto wziąć pod uwagę?

Fotografia ślubna Gdańsk Stare Miasto

Stare Miasto to jedna z najbardziej znanych i najchętniej odwiedzanych lokalizacji w Gdańsku. Codziennie goszczą na nim tłumy miejscowych oraz turystów, którzy spacerują oraz przesiadują w klimatycznych lokalach zlokalizowanych na starówce. Na Starym Mieście jako klimatyczne tło fotografii możemy z powodzeniem wykorzystać malownicze kamieniczki, wąskie ulice oraz liczne bramy.

Będąc na Starym Mieście w Gdańsku warto także wybrać się w okolice Teatru Szekspirowskiego oraz odwiedzić Kamienną Śluzę. To przepiękne i niezwykle klimatyczne miejsce, które pozwoli na chwilę odpocząć od wielkiego miasta oraz wykonać romantyczne zdjęcia ślubne w plenerze. Na starówkę szczególnie warto wybrać się w godzinach porannych, kiedy ruch w tej okolicy jest najmniejszy.

Fotografia ślubna Gdańsk na Wyspie Sobieszewskiej

Wyspa Sobieszewska to jedna z najpopularniejszych gdańskich lokalizacji chętnie wybieranych przez nowożeńców na plener ślubny. Miejsce to doskonale sprawdzi się na ślubną sesję plenerową o dowolnej porze roku, zarówno latem, jak i zimą. To wspaniałe miejsce dla wszystkich miłośników morza oraz nadmorskich krajobrazów, którzy chcieliby uchwycić te klimaty na swoich pamiątkowych fotografiach ślubnych.

Zaletą Wyspy Sobieszewskiej jest także mniejszy ruch. Na co dzień znajdziemy bowiem w tych okolicach zdecydowanie mniej przechodniów i turystów niż na popularniejszych gdańskich plażach, co pozwoli zapewnić każdej parze młodej kameralny nastrój oraz prywatność w czasie pozowania do zdjęć.

Fotografia ślubna Gdańsk i Trójmiejski Park Krajobrazowy

Trójmiejski Park Krajobrazowy to kolejna, po Wyspie Sobieszewskiej, propozycja dla wszystkich miłośników przyrody i bliskiego kontaktu z naturą. Na jego terenie pełno jest bowiem romantycznych dolinek, strumyków, zielonych polan oraz jezior, które będą pięknym i malowniczym tłem ślubnych fotografii.

Na ślubną sesję w plenerze do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego warto wybrać się bez względu na porę roku, w czasie której powiemy sobie sakramentalne „tak”. Wiosną i latem zachwyci nas on zielenią oraz przyrodą w pełnym rozkwicie, jesienią niesamowitymi kolorami natury przygotowującej się na nadejście zimy, a w najchłodniejsze miesiące bielą ośnieżonych drzew.

Gdańsk to wyjątkowo piękne miejsce, które warto wybrać na plenerową sesję ślubną. Do jej wykonania powinniśmy zatrudnić profesjonalnego fotografa ślubnego, najlepiej działającego na terenie tego miasta. Znaleźć go można w kategorii fotografia ślubna Gdańsk na Wesele z Klasą. Fotograf ślubny pracujący na co dzień na terenie Trójmiasta z pewnością doradzi nam te oraz wiele innych miejsc, które warto uwiecznić na zdjęciach podczas plenerowej ślubnej sesji w Gdańsku.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: