Jak powitać nowe dziecko w rodzinie? Nietypowe pomysły na prezenty

  • 09.10.2018, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Jak powitać nowe dziecko w rodzinie? Nietypowe pomysły na prezenty
Każdy maluszek, niezależnie od tradycji rodzinnej, powinien być mile powitany przez swoich najbliższych. Nie trzeba urządzać wystawnego przyjęcia, aby dziadkowie, rodzeństwo i przyjaciele mogli poznać nowego członka rodziny. Wystarczy zaproszenie na spotkanie przy kawie, podczas którego maluch będzie w centrum uwagi. Jeśli wybieramy się na takie spotkanie, wypada zabrać ze sobą upominek dla dzidziusia. Pozostaje pytanie: jakie prezenty kupić?

Anioł, który będzie chronił maluszka – pamiątka w postaci obrazka

 

Podczas, gdy wszystkie ciocie obdarowują noworodka, a dokładniej jego rodziców, wielkimi paczkami pampersów, zestawami smoczków, gryzaczkami i grzechotkami, my upamiętnijmy pierwsze spotkanie czymś naprawdę wyjątkowym. Nie musi to być drogi, wystawny prezent, jak wózek, mały garniturek czy śpiewające misie z wystawy. Wybierzmy coś zupełnie innego, o wymiarze symbolicznym. Może to być elegancko wykonany, starannie wykończony obrazek ze srebra. Na przykład taki, który przedstawia anioła stróża, przykrywającego kołderką śpiące dziecko. Chociaż obrazek nie jest prezentem funkcjonalnym, ślicznie zaprezentuje się w pokoiku maluszka, postawiony przy jego łóżeczku. W sklepach internetowych, jak Murrano, do podarunków tego typu można dołączyć sentencję wygrawerowaną na specjalnej blaszce, dołączanej do obrazka. Dzięki temu nasz prezent zostanie podpisany, a dziecko zawsze będzie mogło sprawdzić, kto wręczył mu taką pamiątkę. Warto zaznaczyć, że obrazki przedstawiające Świętych to również znakomite prezenty na chrzciny, które przecież odbywają się niedługo po narodzinach. Jeżeli na pierwsze spotkanie wolimy przynieść coś w innym stylu, obrazek ze srebra podarujmy dziecku z okazji jego chrztu.

 

Wygodnie pod główką, czyli kolorowa poducha z grawerem

 

Nie zawsze dysponujemy sporą gotówką, zwłaszcza gdy nowy członek rodziny urodzi się przedwcześnie, a my nie zdążymy przygotować odpowiedniego podarunku. Wówczas dobrym rozwiązaniem jest szybkie zamówienie czegoś online. Można to zrobić w sklepie Murrano, gdzie znajdują się setki inspirujących propozycji na prezenty na chrzciny, narodziny oraz różnorodne okazje. Jednym z takich pomysłów są personalizowane poduszki. Choć wydawać by się mogło, że to zwyczajna rzecz, kiedy na poduszce umieścimy indywidualny grawerunek, będzie ona wyjątkową pamiątką. W asortymencie Murrano każdy znajdzie w 100% antyalergiczne poduszeczki, idealne na prezenty. Dekoracyjne grafiki i aż dwie linijki do wypełnienia dowolnym tekstem sprawiają, że taki upominek będzie cudowną niespodzianką. Co więcej, grawerowane poduszki nadają się nie tylko na powitanie maluszka w rodzinie. To także nietuzinkowe prezenty na chrzciny, urodziny i święta różnego typu. Dzidziuś ułożony na bezpiecznej, wyprodukowanej w Polsce poduszce, będzie grzecznie spał, a gdy się obudzi, zacznie podziwiać barwne rysunki zdobiące poszewkę.

Grupa Tipmedia
--- Materiał partnera ---
Podziel się: