5 kroków do szybkiej pożyczki.

  • 29.03.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
5 kroków do szybkiej pożyczki.
Szybką pożyczkę można otrzymać dosłownie w kilku krokach. Jak to zrobić? Dowiedz się już teraz, czytając nasz przystępny poradnik.

1. Porównuj

Nawet działając pod presją czasu, nie warto decydować się na byle jaką pożyczkę w losowej firmie. Warto natomiast wykorzystać współczesne możliwości i sprawdzić szybkie pożyczki online na bezpiecznechwilowki.pl. Jest to strona, na której znajduje się aktualny, ciekawie opracowany ranking chwilówek. Nawet bez pogłębionej znajomości tematu od razu widać, które firmy pożyczkowe mają do zaoferowania coś ciekawego. Sprawdzasz wszystkie parametry zgromadzone w jednym miejscu, nie musisz skakać od strony do strony. Na smartfonie lub komputerze w kilka chwil widzisz, gdzie najkorzystniej pożycza się pieniądze. To przyspiesza podjęcie trafnej, korzystnej decyzji.

2. Analizuj

Przeczytanie rankingu owocuje bardzo szybkim poznaniem możliwości wzięcia korzystnej pożyczki. Elementy, które warto wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności, to przede wszystkim:

  • minimalny i maksymalny wiek pożyczkobiorcy;

  • zakres pożyczki;

  • termin spłaty;

  • liczba rat;

  • minimalna i maksymalna wysokość pożyczki.

Dlaczego to takie ważne? Ponieważ firmy są naprawdę różne. Przykładowo, jeśli masz 18 lat, chcesz pożyczyć 2500 tysiąca złotych i spłacić to przez pół roku, może okazać się, że tylko kilka firm, niekoniecznie z czołowych miejsc rankingu ma dla Ciebie sprzyjające warunki umowy. Dlatego zanim bezrefleksyjnie wybierzesz firmę zajmującą pierwsze miejsce w zestawieniu najlepszych pożyczek, poczytaj o jej warunkach. Na szczęście wystarczy na to chwila.

3. Czytaj – ciąg dalszy

Nawet jeżeli wnikliwie przeanalizujesz wspomniany ranking, czeka Cię jeszcze jedna lektura – tym razem regulaminu firmy pozabankowej, a przede wszystkim: treści umowy. Im drobniejszy druczek, tym ważniejsze jest czytanie ze zrozumieniem. Nie rozumiesz wybranych pojęć? Skonsultuj się z przedstawicielem firmy lub odrób zaległości przez Internet. Nawet gdy się spieszysz, musisz wiedzieć, co podpisujesz.

4. Dopełnij formalności

Firmy pożyczkowe mają różne podejście. Czasami dają pieniądze na dowód, innym razem chcą zobaczyć jeszcze zaświadczenie o dochodach. Bywa i tak, że musisz pokazać wyciąg z konta. Wszystko po to, żeby prześwietlić klienta pod kątem zdolności do spłaty zobowiązania. Na szczęście, nawet gdy w grę wchodzi refinansowanie pożyczek, liczba formalności jest ograniczona do minimum. Pamiętaj o tym, żeby zagwarantować sobie jak najszybszy przelew.

5. Wykorzystaj środki i zwróć je

Ostatnim etapem podczas brania pożyczki jest… wykorzystanie gotówki w dobrym celu. Rozsądnie zarządzaj pożyczonymi środkami i zawsze pamiętaj o ich terminowej spłacie. Jeśli chcesz w przyszłości bez problemu otrzymać kolejny zastrzyk gotówki, nie możesz wpaść w spiralę zadłużenia.

Grupa Tipmedia
Podziel się: