Co wspólnego mają alpaki z przesyłkami?

  • 08.08.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Co wspólnego mają alpaki z przesyłkami?
Na rynku usług kurierskich ostatnimi dni coraz częściej pojawiał się, nie kto inny, jak Zastój. Nie ma on jednak łatwego zadania, by zagościć na dłużej, ponieważ jego działania prężnie zwalczają polskie Alpaczki.pl – młoda firma, która od niedawna rewolucjonizuje branżę usług kurierskich.

Alpaczki.pl to stosunkowo młoda firma, która pojawiła się na rynku we wrześniu 2017 roku i skupia się na pośrednictwie w świadczeniu usług kurierskich. Od swoich pierwszych dni, za sprawą ciągle rosnących kopytek kilku szwadronu młodych alpak, nabierają szybkości, której pozazdrościć by mógł nie jeden start-up. O skuteczności ich działań mogą świadczyć tysiące wysłanych paczek i rzesze klientów.

Firma cechuje się wysokim poziomem świadczonych usług. Troskę o współpracowników i klientów da się zauważyć nie tylko po starannie wyczesanych i ułożonych grzywach alpak, ale także przejrzystej
i prostej w obsłudze stronie internetowej, za pośrednictwem której odbywa się cały proces nadawania paczek. Ciekawostką jest, że najszybszym alpakom nadanie paczki do klienta zajmuje jedynie kilka sekund. 

Najważniejszym jednak aspektem są niskie ceny i szybkość w doręczaniu paczek. Ceny, które oferują Alpaczki.pl są niższe niż te bezpośrednio u firm kurierskich. Koszt nadania paczki krajowej do 2kg to 13.79 zł brutto, który podlega negocjacji. Szczególnie wtedy, gdy do transportu przesyłek potrzebnych jest kilka szwadronów alpak. Z kolei ceny wysyłek zagranicznych zaczynają się już od 39.90 zł w przypadku Republiki Czeskiej czy 46.91 zł do Holandii.

Mimo, że alpaki nie mają skrzydeł, nie przeszkadza to młodej firmie na doręczanie paczek za granicę. Swoim zasięgiem obejmują większość krajów świata i nie przeszkadzają im zróżnicowane drogi
oraz inne prawa, ponieważ wiele szlaków zostało już udeptanych przez młode kopytka. Te najczęściej uczęszczane prowadzą do Anglii, Szwecji  oraz Holandii, a czas dostawy przesyłki wynosi średnio 2-3 dni.

Kolejnym plusem, jaki trzeba przyznać Alpaczkom to dbanie o klienta. W przypadku jakichkolwiek pytań odpowiedź można uzyskać dzwoniąc na infolinię lub wysyłając maila. Do tego firma nie zapominała o aspekcie finansowym i postawiła na szybkie pobrania oraz łatwe metody płatnicze. Co więcej, nadając paczki przez serwis internetowy nie trzeba podpisywać żadnej umowy, ponieważ alpaki to przyjazne stworzenia i z wielką chęcią pomogą każdemu doręczyć lub przywieźć ich paczki!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: