Blix – co to za aplikacja?

  • 28.11.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Blix – co to za aplikacja?
Od jakiegoś czasu na polskim rynku coraz większą popularnością cieszy się aplikacja Blix. To szybka, prosta w obsłudze i bardzo przejrzysta aplikacja mobilna działająca m.in. na smartfonach z systemem Android. Dzięki niej można uzyskać nieograniczony niemal dostęp do nowych gazetek reklamowych najważniejszych sieci handlowych. Są to nie tylko sklepy spożywcze, ale i odzieżowe czy drogerie. Nic więc dziwnego w tym, że coraz więcej osób decyduje się na zainstalowanie aplikacji również na swoim telefonie. Dzięki temu można mieć wszystkie informacje o promocjach w jednym miejscu.

Na co pozwala aplikacja Blix?

Program zawiera przede wszystkim alfabetyczną listę sklepów. Użytkownik musi jedynie wybrać ten, który aktualnie go najbardziej interesuje. W aplikacji znaleźć można m.in. aktualne gazetki reklamowe takich sklepów jak Biedronka, Rossmann czy Lidl. Po wybraniu odpowiedniej gazetki można ją bezproblemowo przeglądać za pomocą klasycznych gestów dłonią, dobrze znanych z innych aplikacji. Co więcej, lista sklepów cały czas jest uzupełniania, również na życzenie samych użytkowników serwisu. Z czasem może więc ona ulec zmianom. Obecnie obejmuje wszystkie najważniejsze i najbardziej znane się sieci handlowe w całym kraju.

Blix – obsługa krok po kroku

Aplikacja Blix niewątpliwie poszczycić się może wieloma dodatkowymi, bardzo przydatnymi funkcjami. Ciekawie prezentuje się m.in. możliwość wyszukiwania najciekawszej oferty dla danego produktu. W tym celu wystarczy jedynie wcisnąć ikonę lupki, która znajduje się na pasku akcji i wybrać jedną z kilku kategorii np. pieluchy, kawa czy buty. Można również podać własną kategorię. Potem wyświetla się lista sklepów, w których aktualnie są ciekawe promocje związane z danym produktem. Przy okazji równocześnie wyświetlają się strony z gazetek reklamowych z poszukiwanym produktem, które otworzyć można za jednym dotknięciem. 

Na tym oczywiście nie koniec. Inną, nie mniej interesującą funkcją aplikacji jest możliwość wybrania danej strony z gazetki reklamowej i jej zapisania w pamięci urządzenia. Wówczas w razie potrzeby można ją szybko otworzyć nawet przy braku dostępu do internetu.

To tylko początek możliwości aplikacji Blix. Stanowi ona doskonałą propozycję dla wszystkich tych osób, które poszukują ciekawych promocji na różnego rodzaju artykuły i nie lubią przepłacać. Sprawdź aplikację Blix już teraz!

Grupa Tipmedia
Podziel się: