Lustro na wymiar do przedpokoju- jak je wybrać?

  • 05.02.2019, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Lustro na wymiar do przedpokoju- jak je wybrać?
Lustra do przedpokoju pełnią bardzo istotną rolę praktyczną oraz dekoracyjną. Docenia się je w szczególności w małym i wąskim przedpokoju, bo powiększają go optycznie. Jak wybrać lustro do przedpokoju?

Kilka możliwości do wyboru

Pomysłów na lustro do przedpokoju jest tyle, ile osób go aranżujących. Najważniejsze jest to, żeby lustro w przedpokoju było na tyle duże, aby można było w nim zobaczyć całą ludzką sylwetkę. Wielkie lustro na wymiar w przedpokoju to bardzo duży komfort. Można w nim zobaczyć całą sylwetkę tuż przed wyjściem z domu. Dzięki temu, zawsze możemy sprawdzić, czy z naszą kurtką, szalikiem, makijażem i ogólnie wyglądem jest wszystko w porządku. Bardzo często projekt wnętrza uwzględnia powieszenie dużego lustra na wymiar w przedpokoju na ścianie. Gdy wybrane przez Ciebie lustro będzie bardzo ciężkie, z uwagi na swoją wielkość lub na wymiar ramy, to lepiej postaw je na podłodze i oprzyj o ścianę. Takie rozwiązanie jest możliwe w miejscach, w których nie ma małych dzieci, czy zwierząt, bo byłoby to dla nich wyjątkowo niebezpieczne. Lustro na wymiar w prostej ramie do przedpokoju będzie doskonale się prezentowało w nowoczesnych wnętrzach. Natomiast w przedpokoju w stylu klasycznym, lepiej będzie wyglądało lustro z bogatą złotą lub srebrną ramą. Kolejnym pomysłem jest zakup lustra bez ramy. Wystarczy, że wybierzesz lustra fazowane, to znaczy z brzegami ściętymi po skosie.

Lustro na wymiar do przedpokoju jako część szafy lub drzwi

Czasem, gdy przedpokój jest niewielki i jest zaprojektowany w taki sposób, że nie ma już wcale miejsca na osobne, duże lustro na wymiar, to dobrze jest zamontować je na froncie szafy lub na drzwiach, które prowadzą do któregoś z pomieszczeń. Wtedy szafa nie tylko będzie się wydawała mniejsza optycznie, ale również w większym stopniu doświetlisz pokój. Natomiast, jeżeli podejmiesz decyzję, że montujesz lustro na wymiar na drzwiach do pokoju, to pamiętaj w szczególności o jednej rzeczy. Mam tutaj na myśli bezpieczeństwo. Musisz mieć pewność, że takie lustro nie uszkodzi się nawet przy mocniejszym trzaśnięciu drzwiami. Może to się stać zupełnie bez Twojej wiedzy i woli, bo na przykład w pokoju będzie przeciąg. Nieszczęście gotowe.

Lustro na wymiar na całej ścianie w przedpokoju

Zdecydowanie się na tę opcję pozwoli powiększyć optycznie całe pomieszczenie. Lustro na wymiar na całej ścianie będzie doskonałym wyborem w szczególności w małych i wąskich przedpokojach. Możesz też zamontować mniejsze lustra w postaci galerii ściennej. Tego typu lustro na wymiar znajdziesz pod tym adresem: https://www.oprawiamy.pl/c220,lustro-na-wymiar. Dekoracyjne lustra ścienne pozwolą Ci zastąpić obraz i zaskoczyć swoich znajomych.

Grupa Tipmedia
Podziel się: