Motywująca zawieszka z grawerem może być Twoja! Wybierz gotowy model lub zaprojektuj własny

  • 05.06.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Motywująca zawieszka z grawerem może być Twoja! Wybierz gotowy model lub…
Popularne formy motywacji do ćwiczeń nie zawsze odnoszą skutki. Oglądanie pokazów mody lub ustawienie na tapetę obrazków mobilizujących do działania, może wręcz zniechęcić. Co innego, gdy mamy przy sobie spersonalizowany amulet. Grawer, który się na nim znajduje to znak, wobec którego nie wypada przejść obojętnie. Przekonaj się, jak dużą moc sprawczą ma zawieszka z grawerem.

Pracuj ciężko, miej wielkie marzenia, noś biżuterię z grawerem

Zawieszka z przebojowym hasłem WORK HARD, DREAM BIG może dać Ci prawdziwą siłę do działania. Motywująca sentencja to co prawda tylko napis, jednak umieszczony w odpowiednim miejscu, nabiera całkiem nowego znaczenia. Zawieszka z grawerem jest biżuterią, którą nosi się na szyi, a więc w okolicy serca. Nie można więc udawać, że zdanie noszone w tak widocznym punkcie, niewiele dla nas nie znaczy. Za każdym razem, gdy spojrzymy w lustro, motywacyjne hasło z zawieszki przypomni nam o tym, by działać. Dodatkowo przez cały dzień będziemy mieć świadomość, co znajduje się na naszej szyi. Praktyczna zawieszka z grawerem to niezwykła biżuteria, mobilizująca do konkretnych czynności. Jeśli wybierzemy napis: work hard dream big, naszą motywacją będzie aktywność fizyczna. Taka zawieszka jest dostępna w sklepie online Modern Silver, dostarczającym kobietom modne projekty biżuteryjne.

Zawieszka z grawerem w kształcie ciężarka, idealna na siłownię

Szukając biżuterii motywującej, należy zwracać uwagę na jej funkcjonalność. Najlepiej, jeśli zawieszka z grawerem nie jest zbyt duża czy ciężka. Taka ozdoba nie nadaje się do noszenia podczas ćwiczeń na siłowni. W kolekcji Fitness od Modern Silver można znaleźć biżuterię, która jest lekka i da się ją zawiesić na łańcuszku. Hasła, które wygrawerowano na srebrnych elementach, nakłaniają do ćwiczeń. Stay strong, I love gym albo Yes, you can! to tylko przykłady napisów, jakie projektanci biżuterii umieścili na swoich autorskich ozdobach. Cała kolekcja perfekcyjnie sprawdzi się u kobiet, które często odwiedzają siłownię. Zawieszka z grawerem będzie też trafnym prezentem dla osoby, prowadzącej zdrowy tryb życia i przykładającą dużą wagę do diety oraz aktywności ruchowej. Kupując biżuterię w kształcie ciężarka, zyskujemy podwójnie: na zawieszce znajduje się motywujący grawerunek, zaś forma ozdoby nawiązuje tematycznie do jej znaczenia. Symboliczna zawieszka z grawerem może zostać założona na łańcuszek lub umieszczona przy kluczach, na zamku ulubionej kosmetyczki albo doczepiona do bransoletki. W tej kwestii obowiązuje pełna dowolność, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Zachęcamy do wypróbowania tego typu biżuterii symbolicznej. W przypadku, gdy w sklepie nie będzie grawerunku, jaki sobie wymarzyliśmy, zawsze można zamówić swój projekt.

Grupa Tipmedia
--- Materiał partnera ---
Podziel się: