Teczka na dokumenty - idealny gadżet reklamowy

  • 05.04.2018, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Teczka na dokumenty - idealny gadżet reklamowy
Teczka na dokumenty to jedne z podstawowych narzędzi pracy. Pomagają zabezpieczyć dokumenty, transportować je lub przechowywać. Różne rodzaje i modele znajdują zastosowanie we wszystkich branżach. Teczki są też idealną możliwością na zaprezentowanie i reklamowanie własnej firmy, opatrując ją odpowiednim napisem lub grafiką. Rozdawanie takich gadżetów będzie doskonałą promocją firmy. W tym artykule przedstawiamy doskonały sposób kreowania pozytywnego wizerunku firmy przy pomocy teczek, które są idealnym gadżetem reklamowym.

Teczka jako element marketingowy

Teczki z własnym nadrukiem logo lub hasłem reklamowym są świetnym elementem reklamy i marketing. Ich wykonanie jest bardzo proste a korzyści płynące z rozdawania takich gadżetów reklamowych bardzo duże. Teczka na dokumenty raz dodana do obiegu jako pożądana pomoc biurowa przez długi czas i wśród wielu osób będzie promowała firmę, a obdarowana osoba z pewnością ucieszy się z praktycznego prezentu. Drobne upominki pozwalają również budować profesjonalny obraz przedsiębiorstwa. Klienci będą odbierać firmę jako profesjonalną, skoro jest w stanie rozdawać tak gustowne akcesoria.

Teczki na dokumenty

To najprostsze i najpowszechniejsze teczki, których używa się na co dzień do przenoszenia licznych kartek papieru oraz przechowywania danych. Najczęściej są one papierowe, lekkie oraz w różnych kolorach. Nadanie im specjalnych logotypów w ciągu kilku chwil zmieni je w idealną reklamę. Kosz pojedynczej teczki zaczyna się od kilkudziesięciu groszy. Klienci bardzo chętnie skorzystają z takiego prezentu i będą zadowoleni, jeśli pakują dokumenty i komfortowo opiszą biuro. Teczki papierowe oprócz prostych modeli mogą być też wykonane z grubszego papieru i być rozkładane. Takie rozwiązanie pozwala na wygodne przenoszenie dokumentów oraz umieszczeni w teczce dodatkowych elementów w kieszonkach i uchwytach.

Aktówki

Teczki aktówki to jedne z najpopularniejszych rodzajów. Są one idealnym połączeniem większych konstrukcji z teczkami na same dokumenty. Mogą być one skórzane, pokryte materiałem lub tworzywem. Do wyboru są również wersje z uchwytem lub bez. Doskonale nadaje się do pracy i codziennego przenoszenia dokumentów. Można w nich także przenosić dyski lub urządzenia mobilne takie jak tablety. Ich dużą zaletą jest wytrzymałość w porównaniu do papierowych konkurentów i nie tak duże rozmiary, jak teczki wielofunkcyjne.

Teczki wielofunkcyjne

Teczki wielofunkcyjne to ostatnia i najbardziej reprezentatywna grupa. Są one znacznie większe niż cienkie aktówki, a w swoim wnętrzu oprócz miejsca na dokumenty mają liczne dodatkowe uchwyty i schowki. Można w niej przenosić tablety, długopisy, pióra, telefony czy dyski przenośne. To doskonale rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się podczas podróży lub w pracy. Do wyboru jest wiele rodzajów i modeli, które wykonane są w różnym stylu i z różnych materiałów. Wręczenie takich akcesoriów pracownikom lub kontrahentom będzie idealnie reklamować naszą firmę przez długi okres. Profesjonalna teczka z logiem firmy spowoduje również że potencjalni klienci będą te dobre wrażenie przekładali na wizyty w biurze.

Grupa Tipmedia
Podziel się: