Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 maja 2024 18:17

Sport

Ważne zwycięstwo UKS PCM

Długo czekaliśmy na takie zwycięstwo – walczący o utrzymanie w Superlidze UKS PCM pokonał KPR Ruch Chorzów 36:16.

27.04.2016 12:16    1
Monika Czapiewska brązową medalistką mistrzostw Polski

Monika Czapiewska wywalczyła w sobotę 23 kwietnia brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w biegu na 10 000 m. Dla zawodniczki Olimpijczka Skorzewo jest to życiowy sukces. Zawody odbyły się w Postominie.

26.04.2016 13:14
Pobiegnij i pomóż podopiecznym Domu Dziecka

W najbliższą sobotę na bieżni lekkoatletycznej przy PZS nr 3 odbędzie się test Coopera, czyli 12 minut biegu dla każdego.To sposób na ocenę swojej kondycji, ale też pomoc dla kościerskiego Domu Dziecka, na który zostanie przeznaczony dochód z imprezy.

20.04.2016 10:43
Sukces młodych piłkarek z Kościerzyny

Brązowy medal w finałach wojewódzkich turnieju "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku" dla dziewczynek z Kościerzyny!

14.04.2016 12:17
Olecko szczęśliwe  dla UKS Manty Kościerzyna
Olecko szczęśliwe dla UKS Manty Kościerzyna

W dniach 9-10 kwietnia 2016 roku w Olecku, odbyła się I Runda Klubowego Pucharu Polski podczas której reprezentanci naszego klubu w składzie 16 osób godnie reprezentowali barwy klubowe oraz Miasto Kościerzyna.

12.04.2016 09:50    2
Paradise Karsin Mistrzami Polski!

Grupa taneczna Paradise w której skład wchodzą dzieci i młodzież z gminy Karsin i miasta Czerska w składzie 81 osób wzięła udział w Krajowych Mistrzostwach Polski Disco Dance i Street Dance Show – Zielonka 2016r. Grupa przywiozła 8 tytułów mistrzowskich w kilku kategoriach tanecznych i wiekowych. Paradise to wizytówka zarówno Karsina jak i Czerska.

22.03.2016 11:23
Aż czerty złote medale dla naszych karateków!

Z brązowym medalem w klasyfikacji drużynowej wrócili młodzi, kościerscy karatecy z silnie obsadzonego Pomorskiego Turnieju w Karate Tradycyjnym, jaki odbył się w minioną niedzielę w Wejherowie. Podopieczni Wojciecha Mrowińskiego, Pawła Liedtke i Pawła Kasickiego, w konkurencjach indywidualnych zdobyli dziewięć medali, w tym cztery złote, cztery srebrne, jeden brązowy oraz trzy czwarte miejsca. Wielokrotnie w pobitym polu pozostawili zawodników z dużych klubów Gdańska, Poznania, Gdyni, Sopotu czy Chojnic.

17.03.2016 13:13    1
Mamy cztery medale Mistrzostw Polski!

Aż cztery medale wywalczyła dwójka zawodników z Powiatu Kościerskiego startująca w sobotę (12 marca) na Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów. Wojciech Pobłocki i Leszek Zblewski dwukrotnie stawali na podium toruńskich zawodów: Pobłocki w biegach na 60 i 200 m w kategorii M50, zaś Zblewski w biegach na 400 i 800 m w kategorii M40. W biegu na dłuższym dystansie zawodnik ze Skorzewa wywalczył złoty medal!

15.03.2016 10:05
Morsy i niedźwiedzie polarne biegały w Garczynie

Ponad 500 osób wzięło udział w niedzielnym Biegu Morsa. Do Garczyna przyjechali lubiący zimno sportowcy nie tylko z naszego województwa, ale praktycznie całej Polski.

07.03.2016 14:53    3
UKS PCM poległ w starciu z mistrzem Polski

Kolejny mecz i kolejna przegrana. UKS PCM nie pokonał mistrza Polski z Lublina. Spotkanie w Wielkim Klinczu zakończyło się wynikiem 39:25.

04.03.2016 15:11