Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Będzie nowy zbiornik retencyjny na ul.Moniuszki

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich mieszkańców osiedla Moniuszki, oraz okolic. Władze miasta ogłaszają właśnie przetarg na budowę zbiornika retencyjnego dla tej okolicy.

Budowa zbiornika retencyjnego ma zapobiegać zalewaniu osiedla w czasie obfitych opadów deszczu. W tym roku osiedle zalewane było już trzy razy. Jak zapewnia burmistrz miasta zbiornik powinien powstać najpóźniej do czerwca przyszłego roku.

-Przygotowaliśmy projekt, złożylismy wniosek na budowę i… mamy nadzieję ,że w tym roku wyłonimy wykonawcę. Zbiornik powinien być gotowy w pierwszej połowie przyszłego roku - zapewnia burmistrz Kościerzyny Michał Majewski

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu koscierzyna24.info dostępny pod linkiem https://www.koscierzyna24.info/s/23/regulamin. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Komentarze

Reklama