Majówka na sportowo

  • 04.05.2017, 12:43 (aktualizacja 11.05.2017, 10:40)
  • KOSiR
Majówka na sportowo
Na długi weekend majowy KOSiR zaplanował szereg atrakcji sportowo-rekreacyjnych, wśród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie, czy to kibicując czy samemu uczestnicząc w zmaganiach.

W dniu 29.04.2017 r. na Hali Sportowej „Sokolnia” odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Firmy NANDRUK. Zawody odbywały się pod patronatem Starosty Powiatu Kościerskiego.

W turnieju wzięły udział 4 zespoły reprezentujące: Dziemiany, Przodkowo, Klukową Hutę oraz Kościerzynę.

Obowiązywał system rozgrywek „każdy z każdym” do 3 wygranych setów. Mecze odbywały się równocześnie na dwóch boiskach. Poziom sportowy jak na rozgrywki amatorskie był wysoki, a sama rywalizacja między zespołami zacięta. 

Wyniki poszczególnych meczów:
Dziemiany – Kościerzyna 0:3
Dziemiany – Przodkowo 2:3
Dziemiany – Klukowa Huta 3:1
Kościerzyna – Przodkowo 3:2
Kościerzyna – Klukowa Huta 3:2
Przodkowo – Klukowa Huta 0:3

Klasyfikacja generalna: 
I miejsce - Kościerzyna
II miejsce - Klukowa Huta 
III miejsce - Dziemiany
IV miejsce - Przodkowo

Zwycięski zespół otrzymał Puchar Firmy NANDRUK, a pozostałe drużyny okolicznościowe statuetki. Wszyscy świetnie się bawili i z niecierpliwością czekają na kolejne edycje.

Organizatorami turnieju byli: Miasto Kościerzyna, Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji, firma „NANDRUK” oraz Powiat Kościerski. 

30 kwietnia odbył się Turniej Oldboy w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna. Zawody odbyły się na Orliku przy ZS-P nr 3 w Kościerzynie. W rozgrywkach udział wzięły 3 drużyny z powiatu kościerskiego. Rywalizacja odbywała się w kategorii Oldboy's 40 +.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce -  ABC 
II miejsce - Orlik 3 
III miejsce - Orlik Liniewo 

Organizatorami turnieju byli: Miasto Kościerzyna, Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zwieńczeniem majówki na sportowo był piknik, który odbył się 3 maja na Strzelnicy. Na przybyłych czekała moc atrakcji, także tych przygotowanych przez Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Szczególnie najmłodsi uczestnicy chętnie korzystali z możliwości strzelania z łuku, spróbowania swoich sił w Speed-ball czy zabawy grami plenerowymi. Pogoda okazała się bardzo sprzyjająca atrakcjom na świeżym powietrzu, więc i frekwencja dopisała i konkurencję cieszyły się sporym zainteresowaniem odwiedzających.

Więcej zdjęć z wydarzeń dostępne na naszym profilu: www.facebook.com/kosirkoscierzyna 

KOSiR

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe