Kościerzyna. Wymodeluj sylwetkę w Studiu Figura!

  • 17.04.2018, 11:58 (aktualizacja 17.04.2018, 12:13)
  • ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Kościerzyna. Wymodeluj sylwetkę w Studiu Figura!
Specjalnie dla pań, które chcą zadbać o swój wygląd powstało w Kościerzynie Studio Figura. To miejsce, w którym profesjonaliści zadbają o nasz wizerunek i dobre samopoczucie, a pozbycie się zbędnych kilogramów przestanie być spędzającym sen z powiek problemem.

12 kwietnia odbyło się wielkie otwarcie Studia Figura przy ul. Świętojańskiej 4 w Kościerzynie. Pojawiły się tu prawdziwe tłumy pań ciekawych oferty profesjonalnego modelowania sylwetki. Gości witała właścicielka Studia Agnieszka Dułak. 

W dniu otwarcia panie mogły zapoznać się z propozycjami zabiegów, planów żywieniowych i urządzeniami, jakie oferuje Studio Figura.

Celem jest skuteczne i zdrowe modelowanie figury - redukowanie zbędnych kilogramów i centymetrów, pozbycie się celulitu, wygładzenie i ujędrnienie skóry. W Studiu Figura skorzystać można z nowoczesnych urządzeń, jak na przykład Vacu Shaper. To (w wielkim uproszczeniu) bieżnia pod ciśnieniem. Znajduje się tu również specjalna sauna, z której mogą korzystać osoby z nadciśnieniem. Oferta jest bardzo szeroka i warto ją sprawdzić!

Zapraszamy do Studia Figura przy ul. Świętojańskiej 4. Otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09.00 do 21.00 oraz w soboty od 09.00 do 14.00.

loadingŁaduję odtwarzacz...

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:Pozostałe