Walka ze smogiem - Konsultacje w sprawie Pomorskiej Uchwały Antysmogowej

  • 26.11.2019, 12:56 (aktualizacja 28.11.2019, 09:33)
  • Redakcja
Walka ze smogiem - Konsultacje w sprawie Pomorskiej Uchwały Antysmogowej
Urząd Marszałkowski w Gdańsku przyjął projekt uchwały Sejmiku Województwa Pomorskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa tzw. pomorskiej uchwały antysmogowej. Uchwała określa jakiego typu opał będzie można spalać w piecach, i kominkach. Planowane zmiany mogą być niezwykle istotne. Natomiast nie dostosowanie się do nowych obowiązków, może skutkować karami finansowymi. Od 24 października na terenie całego województwa Pomorskiego trwają spotkania konsultacyjne, na których każdy zainteresowany mieszkaniec może zapoznać się z zapisami uchwały. Można też zabrać głos i zgłosić do niej swoje uwagi lub wnioski. Taka konferencja odbyła się także 22 listopada w Kościerzynie

Więcej w materiale poniżej:


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 29.11.2019, 01:48
Reklama TBS znowu na tej stronie - do 50 % taniej niż u innych zarządców... U jakich ?? Jak się nazywają ? Marzenie, głupota czy w TBS potrafią liczyć ?
Mirek
Mirek 29.11.2019, 12:43
Reklamy są wszędzie już teraz także mnie to nie dziwi, a ta promocja to chyba taniej niż u Repińskiego dla przykładu, ale może się mylę i się nie znam
Zofia
Zofia 26.11.2019, 20:25
kto o tej konferencji wiedział ?Gdzie,kiedy i w jaki sposób poinformowano mieszkańców ?Jak mieszkańcy mają zabrać głos i przedstawić swoje uwagi czy wnioski.To co się dzieje w tym mieście to jak traktuje się wyborców to jest SKANDAL.
Marcela
Marcela 27.11.2019, 09:20
Na tym portalu, w telewizji, na grupie koscierskie dymu, na portalu miastokoscierzyna ja widziałam
Obudz się Kościerzyno
Obudz się Kościerzyno 27.11.2019, 22:43
No to rozumiem że mieszkańcem dopuszczonym do tej informacji jest tylko i wyłącznie użytkownik internetu?To czemu jak chodzi o nasz głos wyborczy to jest oblepione całe miasto lub odbywają się wędrówki ludu rozdających ulotki wyborcze.To właśnie jest obłuda .Jak chcą naszego głosu to potrafią do nas dotrzeć ale po wyborach nasz głos czy nasze zdanie jest nieważne
Marcela
Marcela 29.11.2019, 12:44
dlaczego mówisz za "mieszkańców" ? Ty jak widać internet masz
Do Marceli
Do Marceli 29.11.2019, 21:36
A babcia Jadzia internetu nie ma i co.To nie ma prawa wiedzieć i się wypowiedzieć?Jak by co to razem z dziadkiem Kazikiem są mieszkańcami tak tak mieszkańcami Kościerzyny.A Ty to kto..urzędas który czegoś nie dopełnił i teraz bronisz swoich racji jak niepodległości.
xxx
xxx 26.11.2019, 16:37
A co z gazyfikacją gminy np.Skorzewo
Obecny
Obecny 26.11.2019, 16:53
Po to było spotkanie żeby się nikt pytać nie musiał
"Zadymiacz"
"Zadymiacz" 26.11.2019, 16:34
Smog z kominów to kropla w oceanie zdarzeń, lepiej zajmijcie się sprawą palących się wysypisk odpadów. Podczas takiego pożaru do atmosfery dostają się znacznie groźniejsze pierwiastki, niż te które wylatują z naszych kominów. Od zarania dziejów ludzie palili węglem i drzewem i nikomu to nie przeszkadzało, teraz znaleźli się naukowcy i działacze od siedmiu boleści, którzy próbują wmówić innym, że źle robią, a sami nie są tacy święci. I proszę nie wmawiać, że palenie sposobem odgórnym pomoże z pozbyciem się problemu.

Pozostałe