Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Kościerzyna" ma już 45 lat!

  • 16.12.2019, 13:14
  • Redakcja
Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Kościerzyna" ma już 45 lat!
Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca „Kościerzyna" ma już 45 lat. Z tej okazji 14 grudnia w kościerskim kinie Remus jego członkowie przygotowali „Koncert Świąteczny”, który bez wątpienia stanowił wielką atrakcję dla wszystkich miłośników kaszubskiego folkloru.

Więcej w materiale poniżej:


 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

anonim
anonim 19.12.2019, 22:40
Czy są jakieś nabory to chóru? Jeśli tak to kiedy?
M. Burandt
M. Burandt 21.12.2019, 10:38
Zajecia Zespołu odbywają się w Sali Szopińskiego na piętrze.
M. Burandt
M. Burandt 21.12.2019, 10:35
Zapraszamy na pierwszą próbę po przerwie świątecznej, we wtorek 7 stycznia na 18.00.
Andrzej
Andrzej 19.12.2019, 22:39
chor i orkiestra wymiata
Kościerzanka
Kościerzanka 17.12.2019, 17:45
Sama gadanina, ani pół piosenki, ani kilku dźwięków muzyki, wstydzicie się swojego brzmienia czy co ?
XYZ
XYZ 20.12.2019, 13:56
Jedynie czego się Pan/Pani wstydzi to powiedzenie tego prosto w twarz a nie anonimowo.
Ania
Ania 17.12.2019, 19:14
Zespół nie jest autorem tego artykułu. Nikt się niczego nie wstydzi. Wręcz przeciwnie jesteśmy dumni z naszego brzmienia. Pozdrawiam
K.C.
K.C. 17.12.2019, 15:25
Brawo dla Ani i i całego zespołu. Bardzo dobra robota. Was chce się słuchać i oglądać. Kapela? Coś pięknego. Widać wkład i energię, jaką wkładacie w to wszystko, aby było OK.

Wszystkiego dobrego. Kolejnych lat z sukcesami. Stowarzyszenie niech się rozwija.

DZIĘKUJĘ
MK
MK 17.12.2019, 14:21
Szkoda że nie ma wzmianki o młodszych pokoleniach "Młodej Kościerzyny", które dzielnie uświetniały obchody...
Widz
Widz 17.12.2019, 15:15
Ktoś chyba niedokładnie obejrzał wszyscy są wymienieni.
as
as 16.12.2019, 21:37
Gdzie ten materiał poniżej? Chyba nie ma masz na myśli jakiegoś filmiku.
Milena
Milena 16.12.2019, 17:46
Super występ, chór i kapela - bardzo profesjonalne wykonanie
Andrzej
Andrzej 16.12.2019, 15:44
Wspaniały zespół, a zwłaszcza kapela. Gratulacje dla całego zespołu i wielu sukcesów!

Pozostałe