Pomagamy Kornelowi!

  • 28.11.2016, 12:48 (aktualizacja 30.11.2016, 13:45)
  • Krzysztof Wencki
Pomagamy Kornelowi!
Trwa walka o ratowanie życia 2-letniego Kornela chorego na nowotwór oka. W akcje zbierania funduszy włączyły się tysiące osób. Już w najbliższy weekend odbędzie się kilka wydarzeń, podczas których zbierane będą pieniądze na leczenie chłopca.

Nasi Widzowie znają już Kornelka, który choruje na nowotwór oka. Za chłopcem już kilka cykli chemioterapii, niestety rak nie daje za wygraną. Nadzieją jest leczenie w Stanach Zjednoczonych. Jest ono jednak bardzo kosztowne. Żeby uratować życie i oczko chłopca potrzeba ponad 1 800 000 złotych. 

Ruszyła lawina pomocy. Pieniądze zbierane są dosłownie wszędzie. Wójt Gminy Kościerzyna zaprasza na imprezy, podczas których zbierane będą fundusze na leczenie Kornela.

Grzegorz Piechowski - wójt Gminy Kościerzyna: W najbliższą sobotę 3 grudnia na koncert charytatywny zorganizowany na rzecz Kornelka. Na godzinę 17.00 w Hali Sportowej w Wielkim Klinczu. Mam nadzieję, żę to będzie okazja do wspólnej zabawy, ale z drugiej strony do tego, żeby wspomóc Kornelka i jego rodziców w walce o zdrowie Kornelka. Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Miecznikowski.

W niedzielę natomiast również na hali w Wielkim Klinczu odbędą się zajęcia zumby. Start o 17.00.

Grzegorz Piechowski: W obu przypadkach liczymy na to, że wszyscy, którzy wezmą udział w obu spotkaniach złożą cegiełkę na jakże szczytny cel, jakim jest zdrowie Kornelka.

Nasza redakcja zachęca również do brania udziału w licytacjach, które odbywają się na facebookowym profilu fundacji Rycerze i Księżniczki. TUTAJ licytować można komplet książek, który przekazała nasza Czytelniczka. 

Poniżej zamieszczamy również plakaty innych wydarzeń, podczas których odbędzie się zbiórka pieniędzy na pomoc Kornelowi.

 

Zobacz również:

Wywiad z dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Marzeną Hincą. 

Krzysztof Wencki

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

matkadzieciom
matkadzieciom 01.12.2016, 19:16
Czy Ty masz mózg???? Co Ty myślisz, że oni czekają tylko, ąz im ktoś da? Czy Tobie się wydaje, że 1,8 mln złotych można zdobyć ot tak? Włącz myślenie jełopie. I odwal się od nich!!! Nie chcesz nie pomagaj, ale nie kłap dziobem, jak nie jesteś zorientowany!!!
Psychiatra
Psychiatra 02.12.2016, 11:28
Ty tego organu zdecydowanie nie masz, natomiast posiadasz aż nadto agresje, a to się kwalifikuje do leczenia. To nawet trąci socjopatyczną osobowością
Polak
Polak 30.11.2016, 16:34
Rodzice niech sprzedadzą dom, biżuterię i za połowę kupia mieszkanie w bloku, a reszte dorzucą do leczenia swojego syna. W ten sposób szybciej zbiorą pieniądze, przecież się liczy czas, nie wolno zwlekać.
Do dzieła
Do dzieła 01.12.2016, 18:41
Chyba, że rodzice czekają aż inni zbiorą i dadza, ale jednak dziecko dla rodziców najważniejsze wiec do dzieła
Rodzic
Rodzic 30.11.2016, 16:38
Wlasnie!!! Tak bym zrobił
Biznesik
Biznesik 30.11.2016, 17:02
Trzeba im podpowiedzieć
Jestem oburzony!!
Jestem oburzony!! 29.11.2016, 12:36
Aby na tej akcji pomocy choremu Dziecku licytować się politycznie. Wstyd!
Dla Kornelka
Dla Kornelka 29.11.2016, 13:33
Każdy może pomóc, tylko musi chcieć, Każdy może się przyłączyć, tylko musi wyrazić odrobinę chęci. Czy polityk, gwiazda filmu, muzyki, czy Ty czy ja. Za chęć pomocy nie potępiaj drugiego człowieka. Nie musisz wszędzie widzieć kampanii, zacznij myśleć sercem, a nie być tak bardzo zacietrzewionym w swym rozumowaniu.
Czy teraz pomoc choremu dziecku jest polityczną inicjatywą?
Czy teraz pomoc choremu dziecku jest polityczną inicjatywą? 29.11.2016, 06:45
Myślałem, że chodzi o pomoc choremu Dziecku, o dar pomocy a tu widzę licytację KTO się lepiej pokaże i KTO da wywiad w tvk.

Pozostałe