Rajstopy na jesień

  • 23.10.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Rajstopy na jesień

Świat mody często łączył się z wyrobami pończoszniczymi, choć nie zawsze połączenie to okazywało się udane. Jednak aktualne pomysły na wykorzystanie tego trendu sprawiają, że możemy rajstopy nosić modnie i bez obciachu, co ma szczególne znaczenie teraz, jesienią – gdy niższe temperatury nie zachęcają do paradowania z gołymi nogami.

 

Inspirują nas do tego najlepsi, bo rajstopy zostały wykorzystane do uzyskania doskonałych stylizacji jesienno-zimowych na wielu wybiegach w tym sezonie. Mogliśmy je oglądać między innymi u:

 

  • Prady

  • Chanel

  • Gucci

  • Burberry

  • Saint Laurent.

 

Jeśli często chodzisz jesienią w rajstopach - lub po prostu chcesz zadbać o długowieczność wybranej pary bez ponoszenia ogromnych kosztów - wtedy musiszwybierać rajstopy ostrożnie, a później dobrze o nie dbać.

 

Rajstopy posłużą możliwie jak najdłużej, jeśli będziesz je prać ręcznie obrócone na lewą stronę, a jeśli już w pralce - to najlepiej w worku do prania i w niskiej temperaturze. Nigdy nie susz ich w suszarce ani nie stawiaj przy kaloryferze, by szybciej wyschły - ciepło je na pewno niemiłosiernie rozciąganie. Najlepiej, suszyć rajstopy na płasko.

 

Jak wybrać odpowiednie rajstopy na jesień?

Jeśli chodzi o dopasowanie, najważniejszym czynnikiem jest długość nóg, niezależnie od rozmiaru ubrania, jaki zwykle nosisz. Jeśli jesienne rajstopy są zbyt małe lub krótkie, spadną, a jeśli będą zbyt duże lub za długie, będą wyglądały fatalnie.

 

Różnorodność w produktach pończoszniczych jest ogromna, dlatego poza dobraniem odpowiednio dopasowanego rozmiaru, ostatecznie to na jaki projekt postawisz jest czymś, co zależy od osobistych preferencji. Warto również dodać, że rajstopy mogą być tajną bronią kobiecą, jeśli wziąć pod uwagę tuszowanie pewnych mankamentów. Zajrzyj na Manwoman.co, a szybko pojmiesz o co chodzi. Innowacja w zakresie wyrobów pończoszniczych stała się czymś w rodzaju konkurencyjnego sportu, a efektem tego są rajstopy, które nie tylko dają przyjemne ciepło, ale też wysmuklają nogi, czy nawet redukują cellulit.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: