Covid przed Covidem: Ślady prowadzą na Ukrainę

  • 14.04.2022, 11:32 (aktualizacja 18.04.2022, 14:18)
  • Źródło: https://babylonianempire.wordpress.com
Covid przed Covidem: Ślady prowadzą na Ukrainę Youtube.com
Ciekawy tekst ukazał się na włoskim portalu www.ilsimplicissimus2.com. Autor zastanawia się dlaczego 12 listopada 2019 roku, Departament Obrony USA przyznał firmie Labyrinth Global Health INC. kontrakt o wartości ponad 116 mln USD na “badania nad COVID-19″, czyli zanim koronawirus oficjalnie pojawił się w doniesieniach medialnych i na trzy miesiące przed oficjalnym oznaczeniem go jako Covid-19.

Do narracji o “pandemii” i wszystkich związanych z nią elementów – kłamstw, gigantycznych interesów; kwestii “szczepień” przeciwko wolności oraz niepewności co do tego, w jaki sposób wirus pojawił się – dołącza kolejny wątek, który może wiązać ową aferę zdrowotną z Ukrainą i jej tajnymi laboratoriami biologicznymi. 

Jak wiadomo, o nowej chorobie zaczęto mówić w styczniu 2020, przy czym dopiero 11 lutego, Światowa Organizacja Zdrowia tęże chorobę grypopodobną wywołaną koronawirusem, oficjalnie nazwała Covidem-19.Jednakże, najprawdopodobniej zdecydowano się na tę nazwę najpóźniej jesienią 2019: z danych rządu USA wynika, że 12 listopada 2019, Departament Obrony USA przyznał firmie Labyrinth Global Health INC.kontrakt o wartości ponad 116 mln USD na “badania nad COVID-19″, czyli zanim koronawirus oficjalnie pojawił się w doniesieniach medialnych i na trzy miesiące przed oficjalnym oznaczeniem go jako Covid-19.

Najwyraźniej, albo mamy tu do czynienia z proroctwami, albo z globalnym oszustwem. Istnieją także inne dowody, które powinny spowodować oburzenie: umowa ze spółką Labyrinth miała zostać zrealizowana na Ukrainie i była częścią znacznie większej agendy o nazwie “Program redukcji zagrożeń biologicznych na Ukrainie”. To prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego Labyrinth Global Health nawiązał współpracę z firmą EcoHealth AlliancePetera Daszaka, finansowaną przez Fauci’ego, oraz z spółką Metabiota, znaną z powiązań z Hunterem Bidenem, synem Joe’go.

Rząd Stanów Zjednoczonych posiada stronę internetową o nazwie USA Spending, która jest oficjalnym, otwartym źródłem najmniej kompromitujących informacji na temat wydatków federalnych, jednak dzięki tej stronie – która ukrywa brudy – można dowiedzieć się wiele innych ciekawych rzeczy (tj. dotyczących innych kwestii, niż badania nad Covidem, zanim jeszcze Covid oficjalnie zaistniał). Chodzi o kontrakty i umowy podwykonawcze dotyczące wieloletniego kontraktu podpisanego w roku 2012 (i kończącego się w roku 2020) przez Departament Obrony z firmą Black & Veatch Special Projects Corp, która określa siebie jako “globalną firmę inżynieryjną, zaopatrzeniową, konsultingową i budowlaną specjalizującą się w rozwoju infrastruktury” – https://www.bv.com/. Z pozoru chodzi o bliżej nieokreślone “usługi profesjonalne, naukowe i techniczne”, ale jeśli przyjrzeć się umowom podwykonawczym, można w nich znaleźć takie pozycje, jak “sprzęt laboratoryjny dla Kijowa” czy “meble biurowe dla Kijowa”.

Pytanie brzmi: dlaczego Departament Wojny USA korzystał z usług firmy inżynieryjnej w celu rozwiązywania problemów związanych z zagrożeniami biologicznymi i dlaczego zarówno Departament Wojny, jak i wspomniana wcześniej firma Black & Veatch zapłaciły firmie Labyrinth Global Health INC. za przeprowadzenie badań nad wirusem COVID-19 na Ukrainie na trzy miesiące przed nadaniem mu nazwy? – Dlaczego wreszcie, wszystko to odbywało się głównie na Ukrainie?

Można tu zaobserwować standardową metodę polegającą na wykorzystaniu pozornie czystej firmy, takiej jak Labyrinth Global Health – której członkowie zajmują się łagodzeniem skutków chorób występujących w Afryce i Azji, a następnie włączeniu jej do współpracy z takimi bandytami jak Eco Alliance i Metabiota, należącymi do USAID –organizacji o wybitnie geopolitycznym zabarwieniu. Gdy trochę poszpera się, można odkryć, że w rzeczywistości istnieją między nimi powiązania i to bardzo bliskie: wystarczy wspomnieć, że Murat Tartan, główny ekonomista firmy Labyrinth, jest również głównym ekonomistą spółki Metabiota.

A ponieważ jest to nazwisko tureckie, od razu nasuwa się skojarzenie z BioNTech, małą niemiecką firmą prowadzoną przez Turków, która znikąd stała się miliardowym skarbcem Big Pharmy i preparatów genowych. Są to niewątpliwie zbiegi okoliczności, ale skłaniają do refleksji na temet tego, jak mały jest ów podziemny świat, który nami rządzi.

W każdym razie, trudno się dziwić, że mamy do czynienia jednocześnie z narracją o pandemii i wojną na Ukrainie – innymi słowy z gwiazdami i pasami świata, który dla przetrwania gotów jest na wszystko.

[Źródło:] Il Simplicissimus (13 Aprile 2022) – „Covid prima del Covid: le tracce portano in Ucraina”

 

— * —

 

U.S. Department of Defense awarded a contract for ‘COVID-19 Research’ in Ukraine 3 months before Covid was known to even exist

https://dailyexpose.uk/2022/04/13/us-dod-contract-covid-research-ukraine-nov-2019/

Źródło: https://babylonianempire.wordpress.com

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

@
@ 01.05.2022, 11:48
Nie dajmy się uśpić! Psychopaci nie odpuszczą. Na jesień jak nic załatwią nam kolejnego wirusa, albo jakąś lewą mutację celebryty!
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 25.04.2022, 12:07
Janek, TINA, @ to ruskie, śmierdzące onucą popychadło, które za nic nie warte ruble szkaluje Polskę i Polaków. Wylej na siebie wiadro wazeliny i całym sobą wejdź w żopu zbrodniarzowi wojennemu putinowi.
Janek
Janek 24.04.2022, 13:03
https://www.youtube.com/watch?…
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 21.04.2022, 09:15
Janek, TINA, @ to ruskie, śmierdzące onucą popychadło, które za nic nie warte ruble szkaluje Polskę i Polaków. Wylej na siebie wiadro wazeliny i całym sobą wejdź w żopu zbrodniarzowi wojennemu putinowi.
???
??? 20.04.2022, 19:27
"Redaktor" Weencki razem ze swoimi trollami typu "Janek" i "Tina" zgodnie z interesem pulterowskim próbują obrzydzić Ukrainę, NATO i cały Zachód ?
Skąd bierzecie te bzdury?
@
@ 20.04.2022, 22:11
Prawda w oczy cię kole!
Pytanie do ciebie? Z jakiej nacji pochodzą rządzący POLSKĄ?
иди нахуй
иди нахуй 22.04.2022, 13:49
W przeciwieństwie do ciebie, na szczęście nie z Kremla :)
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 25.04.2022, 12:41
Dzisiaj jest światowy dzień PINGWINA!
Kiedy ważniejsze tematy typu - Polska bezgotówkowa? Czyli nadchodzący totalitaryzm. Już dookoła wciskane są płatności elektroniczne, a to tylko początek, oswajanie i przyzwyczajanie niewolników. Strach pomyśleć co będzie za 10 lat.
Jurek
Jurek 20.04.2022, 14:22
Dziękuję również za artykuł, z którym trudno byłoby się nie zgodzić, tak to jest jak światem rządzi pieniądź i źli ludzie, którzy pod przykrywką pomocy innym realizują swoje niecne cele, nie licząc się z nikim i niczym. Można się było tego spodziewać
Tina
Tina 14.04.2022, 13:55
Wiadomo, że ta "covidioza" była ustawką! Wszystko zaczyna wypływać jak oliwa na wierzch!
Czekają nas ciekawe czasy, abyśmy uratowali dzieci! Szok będzie gonił następny szok! Dziękuję redakcjii za informacje!
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 21.04.2022, 09:15
Janek, TINA, @ to ruskie, śmierdzące onucą popychadło, które za nic nie warte ruble szkaluje Polskę i Polaków. Wylej na siebie wiadro wazeliny i całym sobą wejdź w żopu zbrodniarzowi wojennemu putinowi.
иди нахуй
иди нахуй 16.04.2022, 21:13
Tak, była ustawką, której celem było ujawnienie i zepchnięcie foliarzy twojego pokroju na margines społeczeństwa. Oby więcej takich ustawek!
@
@ 20.04.2022, 22:36
Jeszcze jedno pytanie jaki jest twój pogląd na ten temat twojego IDOLA MINISTRA NAGŁEJ I NIESPODZIEWANEJ ŚMIERCI?:
".....25 mln dawek preparatu na Covid-19 leży w magazynach, a Polska ma teraz zapłacić 6 MILIARDÓW złotych za… kolejne 67 milionów dawek. Na takie warunki umowy z Pfizerem zgodził się rząd. TERAZ RZĄDZĄCY odmawiają przyjęcia dostaw szczepionek i wykonywania płatności, a sam minister Niedzielski przyznaje, że doprowadzi to do konfliktu prawnego."....
Ja myślę, że należy nagrodzić za trafne decyzję "NIEPOLSKIEMURZĄDOWI" i zwolennikom covidiozy, podając im te preparaty w takich ilościach by byli hiper zabezpieczeni od swojej głupoty!
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 21.04.2022, 09:15
Janek, TINA, @ to ruskie, śmierdzące onucą popychadło, które za nic nie warte ruble szkaluje Polskę i Polaków. Wylej na siebie wiadro wazeliny i całym sobą wejdź w żopu zbrodniarzowi wojennemu putinowi.
@
@ 20.04.2022, 22:20
Pamiętasz katastroficzne kadry z Bergamo, stosy trumien i konwoje śmierci? To była pierwsza fala propagandy europejskiej histerii!
Tina
Tina 16.04.2022, 22:49
Pożyjemy zobaczymy, kto będzie zepchnięty na "MARGINES SPOŁECZNY".
Masz rację! A ty mówisz chyba o sobie! Dzisiaj okazali się płaskoziemcami i foliarzami CI, którzy "COVI-IDIOTE" przez ostatnie dwa lata popierali, mało tego: przeszli "pranie mózgu" i przyjęli preparaty, które są w trakcie experymentu!!! Pisze jak byk na każdej ulotce np,
Cytat (comirnaty pfizer):
" Niniejszy produkt leczniczy będzie dodatkowo MONITOROWANY. Umożliwi to szybkie zidentyfikowanie nowych informacji o bezpieczeństwie. Użytkownik leku też może w tym pomóc,
zgłaszając wszelkie działania niepożądane, które wystąpiły po zastosowaniu leku. Aby dowiedzieć się,
jak zgłaszać działania niepożądane – patrz punkt 4......."
-"Australijscy naukowcy ujawniają dowody na istnienie nanotechnologii i tlenku grafenu w wiadomo czym."
– "Profesor Luc Montaigner otrzymał Nagrodę Nobla za przełomową pracę nad wirusem HIV w 2000 roku. W jednym ze swoich ostatnich wpisów na Twitterze zasugerował osobom po 2 dawkach tak zwanej szcz…. i boosterach, by sprawdziły, czy nie są nosicielami wirusa HIV. I oto na portalu dailyexpose.uk niedawno ukazał się artykuł: „Podczas gdy byliście rozpraszani wiadomościami o sytuacji na Ukrainie, rząd brytyjski po cichu opublikował dane potwierdzające, że potrójnie zaszczepieni są o kilka tygodni od zachorowania na zespół nabytego niedoboru odporności”. – mówi Greg Hunter z kanału „USA Watchdog”."
wnikliwy Kaszub
wnikliwy Kaszub 20.04.2022, 09:03
Janek, TINA, @ to ruskie, śmierdzące onucą popychadło, które za nic nie warte ruble szkaluje Polskę i Polaków. Wylej na siebie wiadro wazeliny i całym sobą wejdź w żopu zbrodniarzowi wojennemu putinowi.
Tina
Tina 22.04.2022, 13:10
Czy to możliwe, że Pan minister zdrowia tak bezpardonowo okłamuje Polaków..?
https://www.youtube.com/watch?…

Pozostałe